Workswell MEDICAS - kiire ja täpne termokaamera

MEDICAS termokaamera tuvastab selgelt ja kiirelt inimesed, kellel on kõrgenenud kehatemperatuur. Kaamera eeliseks käsitsi kantavate temperatuuri mõõtjate ees on see, et inimeste kehatemperatuuri pole vaja ükshaaval mõõta, vaid kaamera mõõdab temperatuuri igal inimesel ka inimgrupis liikumise pealt. See võtab vähem aega ning inimesed ei pea jääma massina sissepääsu juurde ootama. Seega sobib selline kaamera hästi kontorite või ühiskondlike ruumide sissepääsude juurde.

MEDICAS termokaamera mõõdab temperatuuri ainult piiratud vahemikus 0–50 °C ning seda täpsusega ± 0.3 °C, mis teeb sellest turu üheks täpseimaks temperatuuri mõõtmise lahenduseks. 

Taustal eristatakse kolme piirkonda:
1.    Hall tsoon: ~25 – 37°C 
2.    Kollane „kõrgenenud temperatuuriga“ tsoon: 37-38 °C 
3.    Punane „palaviku ja võimaliku suure ohuga“ tsoon: 38-42+ °C

 

Normi piires kehatemperatuuride kuvamisekeks kasutab MEDICAS kaamera halli-valget värvipaletti, kõrgenenud temperatuuriga, s.o  37-38 °C kollast värvipaletti ja 38-42+ °C  punast värvipaletti (väärtuseid saab seadistada vastavalt oma soovile). Lihtsad värvipaletid annavad operaatorile väga selge ja kiire ülevaate ning võimaldab tuvastada väga hõlpsasti võimaliku viiruskandja. Konkureerivates lahendustes on kogu värvispekter pidevalt aktiivne ning otsuse tegemine videopildi alusel on oluliselt keerulisem. 

MEDICAS termokaameraga on kaasas etalon keha, mis võimaldab kaamera pidevat automaatset kalibreerimist, termokaamera kalibreerib end iga 2 sekundi tagant, tagades sellega väga kõrge, stabiilse ja usaldusväärse mõõtetäpsuse.

Vaata videot:

Küsi pakkumist!

Toomas Männik
Hansab AS turvalahenduste valdkonnajuht
toomas.mannik@hansab.ee
Telefon: +372 605 9815

Tagasi