Pakkide saatmise ja hoiustamise lahendused

Pakiautomaatide lahendus toetab e-kaubanduse hoogsat arengut ja on leidnud tunnustust paljude ettevõtete seas. Kui pakiautomaadid on logistika- ja kaubandusäris laialdaselt levinud, siis nüüd on analoogseid lahendusi hakatud kasutusele võtma ka muudes ärivaldkondades. Näiteks kaubanduskeskuste pagasi hoiustamise kapid, ettevõtete nutipostkastid, raamatukogude laenutuskapid.

 

Võta meiega ühendust
 • Pakiautomaadid: kauba kättesaamine 24/7
  Pakiautomaadid: kauba kättesaamine 24/7

  Pakiautomaadid pakuvad nii era- kui äriklientidele kõiki moodsa iseteenindussüsteemi eeliseid, mis võimaldavad mugavat, turvalist ja säästlikku pakkide kättesaamist 24/7. E-poed saavad saata oma kaubad pakiautomaati ja kliendid saavad oma ostud kätte mugavalt endale sobival ajal ja kohas. Inimeste jaoks on oluline, et nad saaksid teenuseid võimalikult mugavalt ja kiirelt kasutada. Pakiautomaadid tagavad turvalise ja riskivaba kaupade tarnimise ja üleandmise. See parandab klientide rahulolu teenustega ning tõstab klientide lojaalsust.

 • Pagasihoiukapid
  Pagasihoiukapid

  Kaubanduskeskustele, transpordikeskustele ja laevadele mõeldud pakkide hoiustamise kapid pakuvad külastajatele mugavat ja turvalist võimalust oma pagas soovitud ajaks hoiule jätta. Hoiukapil on erivas suuruses laekad ning sinna saab hoiule jätta näiteks seljakotid, ostukotid, aga ka väiksemad kohvrid. Hoiukappi on väga lihtne kasutada. Tuleb valida ekraanilt sobiva suurusega kapp, printida pilet ning asetada esemed hoiukappi. Hoiustamise lõpetamiseks tuleb skaneerida pileti QR-kood ning laeka uks avaneb. Hoiukapile saab lisada ka maksevõimaluse nii kaardimakse- kui sularahamakse jaoks.

 • Nutipostkastid
  Nutipostkastid

  Ettevõtetele ja riigiasutustele on tuttav olukord, kus administraator võtab päeva jooksul vastu suurel hulgal kullerite ja koostööpartnerite toodud kirju, postipakke ning muid saadetisi. See kõik koormab administraatorite tööd. Nutikasse postkasti saavad postiljonid panna kirju ja ajalehti ning kullerid saavad panna pakke. Kirjavahetuse laegastesse saab kirju panna ilma laekaid avamata. Igal kasutajal on oma PIN kood, millega saab laeka avada ning kirjad välja võtta. Kui soovitakse edastada pakki, valib saatja ekraanilt saaja nime või sisestab saaja andmed käsitsi. Saajale saadetakse automaatselt teavitus paki saabumise kohta koos PIN koodiga. 

Vaata meie referentse

Tartu Linnavalitsuse nutipostkastid

Ettevõtetele ja riigiasutustele on tuttav olukord, kus administraator võtab päeva jooksul vastu suurel hulgal kullerite ja koostööpartnerite toodud kirju, postipakke ning muid saadetisi.

Vaata lähemalt
DPD pakiautomaadid

DPD, juhtiv pakiveoteenuste pakkuja Baltikumis, otsustas 2016. a lõpus täiendada oma pakkide väljastamise ja saatmise võrgustikku (mis varem koosnes pakipoodidest) automaatsete pakiautomaatidega.

Vaata lähemalt
Hoiukapid Ülemiste kaubanduskeskuses

Hansab paigaldas Ülemiste kaubanduskeskusesse nutika Lockteci pagasi hoiustamise kapi, mis pakub külastajatele mugavat ja turvalist võimalust oma pagas ostlemise ajaks hoiule jätta. 

Vaata lähemalt
Raamatute laenutuskapp Tallinna Ülikooli Akadeemilises Raamatukogus

2020. aasta aprillis avas Tallinna Ülikooli Akadeemiline Raamatukogu Rävala pst 10 - Teatri väljaku nurgal raamatute laenutuskapi "Raamatutark".

Vaata lähemalt

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.