Suprema tunnustas Hansabit 10-aastase koostöö eest

16. ja 17. novembril 2022 toimus Soulis Suprema SGPP22 üritus kõigile oma ülemaailmsetele partneritele. Nende päevade jooksul tutvustas Suprema uusimaid läbipääsukontrolli ja turvalisuse arenguid.

SGPP22 üritusel anti Hansabile üle tunnustus 10 aastat kestnud koostöö eest. Auhinda käis Soulis vastu võtmas Hansabi turvalahenduste tootejuht Rainer Parve.

Suprema Inc. on maailma juhtivaid läbipääsu- ja tööajaarvestussüsteemide ning biomeetriliste lahenduste tootjaid. Nende laia tootevalikusse kuuluvad biomeetrilised sõrmejäljelugejad, näotuvastuskaamerad, peopesajälje skannerid, mobiilsed autentimise lahendused, tööajaarvestussüsteemid ning tarkvaralahendused. 2021. aastal valis rahvusvaheline turvalisuse ja IoT uudiste portaal asmag.com Suprema läbipääsukontrolli tarkvarade ja mobiilsete läbipääsulahenduste seas number 1 brändiks. Loe selle kohta täpsemalt siit.

Täname Supremat hea koostöö ja selle tunnustuse eest! Meie mõlema ühine eesmärk on pakkuda turule kõige uuenduslikumaid ning turvalisemaid läbipääsukontrolli lahendusi. 

Fotol Suprema tegevjuht Hanchul Kim ja Hansabi turvalahenduste tootejuht Rainer Parve

Tagasi