Uudised

Telia uues peakontoris tervitab kliente humanoidrobot Pepper

Hansab tõi Telia uude peakontorisse innovaatilise registreerimissüsteemi, mille kasutamisel assisteerib külalisi humanoidrobot Pepper.

Loe edasi

Hansab pälvis „Tunnustatud turvalahendus 2016“ tiitli

3. mail kuulutas Eesti Turvaettevõtete Liit välja Eesti turvavaldkonna 2016. aasta parimad töötajad ja lahendused. "Tunnustatud Turvalahendus 2016" tiitel omistati teist aastat järjest (ja kokku juba seitsmendat korda) Hansab AS-le, seekord TS Laevad OÜ-le välja töötatud praamisadamate automaatse läbipääsu- ja liiklusjuhtimissüsteemi eest.

Loe edasi

SPARi hulgimüüja A.F. Blakemore & Son Limited valis Visma Retaili oma jaemüügi IT-lahenduse pakkujaks

AF Blakemore & Son Limited, mis omab ja opereerib 295 SPARi kauplust ning on hulgimüüja lisaks 780 Spari partnerkauplusele Inglismaal ja Wales’s, valis Visma Retaili oma tehnoloogia kaasajastajaks, et innovaatilised IT lahendused aitaksid kasvatada ja arendada jätkusuutlikku äri pikemas perspektiivis.

Loe edasi

7 jaemüügi maksetrendi

Sedamööda, kuidas finantstehnoloogia revolutsioon hoogu võtab, peavad jaemüüjad oma valdkonna trende jälgima, et tehnoloogia muutumisega sammu pidada. Hansabi partner Ingenico on ära märkinud seitse põhitrendi, mis jaemüüjatele edaspidi mõju avaldavad.

Loe edasi

Miks kasutada kaubakaitsesüsteeme?

Sedamööda, kuidas jaemüügi turud muutuvad ja tehnoloogia areneb, kasvab nõudlus kaubakaitsesüsteemide (EAS) järele. Selles postituses tutvustame mõningaid EAS-süsteemi murekohti ja võimalusi jaemüügi valdkonnas, samuti EAS-süsteemi potentsiaali vähendada töökulu ja kadusid teie ettevõttes, parandades samas halduskulusid ja suurendades müüki.

Loe edasi

Ilmunud on Hansab Grupi aastaraamat 2016

Tänavune väljaanne on pühendatud kliendikogemuse parandamisele läbi innovatsiooni, mis on viinud Hansab Grupi järjekordse rekordaastani.

Loe edasi

Tulekahju tuvastav kaamera Boschilt: AVIOTEC IP starlight 8000

Boschi videopõhine tulekahju avastamise süsteem on uue põlvkonna lahendus ohtude avastamiseks. AVIOTEC IP starlight 8000 võimaldab visuaalselt tulekahju tuvastada kiirelt ja usaldusväärselt.

Loe edasi

Uus tööaja arvestuse terminal Kelio Visio X4 Bodet’lt

Bodet tutvustas Kelio Visio tööaja terminalide perekonna uusimat liiget, Kelio Visio X4 terminali.

Loe edasi

Laitmatu omnichannel panganduskogemuse pakkumine

Omnichannel panganduse arenedes on üheks pankade ees seisvaks väljakutseks järjepideva laitmatu kanaliteülese teenuse pakkumine. Lõppude lõpuks ei tähenda omnichannel pangandus üksnes klientidele valiku võimaldamist ühe või teise kanali vahel, vaid paindlikkuse tagamist lihtsate kanalitevaheliste tehingute teostamiseks, mõnikord üheainsa tehinguga.

Loe edasi

Mida toovad järgmised 5 aastat pangaautomaatide jaoks?

Tuleviku ennustamine on suur väljakutse kõikidele ettevõtetele, eelkõige neile, mis tegutsevad dünaamilistes ja kiiresti arenevates tööstusharudes nagu näiteks finantsteenuste tehnoloogia. Kui teil õnnestub õigeid prognoose teha, annab see suurepärase võimaluse, et valmistada oma ettevõte ja kliendid ette selleks, mis ees ootab.

Loe edasi