Uudised

Hansab on Robotex 2017 kuldsponsor

Robotex on Euroopa suurim robootikasündmus, mis toimub koostöös Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooliga. Tegemist on tehnoloogiaalase kogupereüritusega, kus on tegevusi nii igas vanuses võistlejale, pealtvaatajale kui ka lihtsalt huvilisele. Kolme päeva jooksul saavad Robotexi külastajad osa rahvusvahelisest robotivõistlusest, tehnoloogianäitusest, konverentsist ja töötubadest.

Loe edasi

Suprema läbipääsusüsteemides saab end tuvastada nutitelefoniga

Suprema on välja töötanud Biostar2 Mobile Card lahenduse, mis võimaldab turvaliselt salvestada isiku identifitseerimiseks informatsiooni oma nutitelefonile. Võrreldes RF kaartidega on nutitelefonid vähem tõenäolisemad kaduma või maha ununema.

Loe edasi

Hansab osaleb oma väljapanekuga Kaubanduse Aastakongressil

11. oktoobril toimub Tallinna Lauluväljaku klaassaalis Kaubanduse Aastakongress, kus on väljas ka Hansab oma stendiga.

Loe edasi

LG maagiline külmik - tulge Hansabi kontorisse tutvuma!

Nüüd on hea võimalus Hansabi Keevise tänava kontori näidistesaalis tutvuda LG maagilise külmikuga, mis ühendab endas kaasaegse digitaalse tehnoloogia ja traditsioonilise külmkapi funktsioonid.

Loe edasi

Samsung valis Galaxy J5 ja A7 nutitelefonidele Suprema BioSign sõrmejälje tuvastamise lahenduse

Hansabi koostööpartner Suprema, maailma juhtiv biomeetriliste- ja identifitseerimislahenduste tootja, teatas, et uuematesse Samsung Galaxy J5 ja A7 nutitelefonidesse on paigaldatud BioSign sõrmejälje tuvastamise algoritm.

Loe edasi

Sularahaautomaat tähistas 50-ndat sünnipäeva

Esimene sularahaautomaat paigaldati Londonis asuvasse Barclay panga Enfieldi filiaali 27. juunil 1967. aastal. Sularahaautomaadi idee taga on ajalehtede trükkimisega tegelevas ettevõttes De La Rue töötanud John Shepherd-Barron.

Loe edasi

50-euroseid pangatähti võltsitakse kõige enam

Tänavu avastati Eestis kõige rohkem 50-euroste pangatähtede võltsinguid – 188 võltsingut, mis moodustab 76% Eestis leitud võltsingute koguarvust, teatas Euroopa Keskpank.

Loe edasi

Telia uues peakontoris tervitab kliente humanoidrobot Pepper

Hansab tõi Telia uude peakontorisse innovaatilise registreerimissüsteemi, mille kasutamisel assisteerib külalisi humanoidrobot Pepper.

Loe edasi

Hansab pälvis „Tunnustatud turvalahendus 2016“ tiitli

3. mail kuulutas Eesti Turvaettevõtete Liit välja Eesti turvavaldkonna 2016. aasta parimad töötajad ja lahendused. "Tunnustatud Turvalahendus 2016" tiitel omistati teist aastat järjest (ja kokku juba seitsmendat korda) Hansab AS-le, seekord TS Laevad OÜ-le välja töötatud praamisadamate automaatse läbipääsu- ja liiklusjuhtimissüsteemi eest.

Loe edasi

SPARi hulgimüüja A.F. Blakemore & Son Limited valis Visma Retaili oma jaemüügi IT-lahenduse pakkujaks

AF Blakemore & Son Limited, mis omab ja opereerib 295 SPARi kauplust ning on hulgimüüja lisaks 780 Spari partnerkauplusele Inglismaal ja Wales’s, valis Visma Retaili oma tehnoloogia kaasajastajaks, et innovaatilised IT lahendused aitaksid kasvatada ja arendada jätkusuutlikku äri pikemas perspektiivis.

Loe edasi