Uudised

Hansab Portfolio vol 4

Oleme valmis saanud uue referentskataloogi. Meie värskeimate projektidega saab tutvuda siin:

Loe edasi

Suprema FaceStation 2 võitis Detektor International Award auhinna

Maailma juhtiv biomeetria ja turvatehnoloogia tootja Suprema uusim näotuvastusega nutikas läbipääsu- ja tööajaarvestussüsteemi terminal FaceStation 2 võitis Detektor International Award 2017 konkursil parima toote auhinna ID & läbipääsukontrolli kategoorias.

Loe edasi

PRESSITEADE: Hansab ja Virumaa Muuseumid sõlmisid leppe humanoidroboti Pepperi soetamiseks

Sihtasutust Virumaa Muuseumid võib nimetada esimeseks muuseumiks Eestis, mille ekspositsiooni osaks on humanoidrobot Pepper, kes suhtleb külastajatega, teenindab neid, suudab tantsida ja on valmis tegema selfisid.

Reedel kell 17.00 avatakse Rakveres Tallinna tänav 5 Rehbinderi Maja. Maja nimetati tema esimese omaniku Krahv Gustav Dietrich von Rehbinderi järgi. Majas on nii püsinäituseid kui ajutiseid,  nende seas robootikast kõnelev näitus “Meie, robotid”.

Loe edasi

Hansab on Robotex 2017 kuldsponsor

Robotex on Euroopa suurim robootikasündmus, mis toimub koostöös Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooliga. Tegemist on tehnoloogiaalase kogupereüritusega, kus on tegevusi nii igas vanuses võistlejale, pealtvaatajale kui ka lihtsalt huvilisele. Kolme päeva jooksul saavad Robotexi külastajad osa rahvusvahelisest robotivõistlusest, tehnoloogianäitusest, konverentsist ja töötubadest.

Loe edasi

Hansab korraldas Multimeedia seminari

Hansab korraldas Multimeedia seminari, mis toimus 7. novembril 2017 Tallinnas, SEB Innovatsioonikeskuses. 

Loe edasi

Hansabi kliendiküsitlus 2017

Septembris viisime läbi iga-aastase klientide rahulolu uuringu selgitamaks välja oma ettevõtte mainet ja usaldusväärsust klientide seas. Kliendi rahuloluindeksiks Eestis tuli viiepallisüsteemis 4,1 punkti, mis on eelmise aastaga võrreldes pisut kõrgem.

Loe edasi

Suprema läbipääsusüsteemides saab end tuvastada nutitelefoniga

Suprema on välja töötanud Biostar2 Mobile Card lahenduse, mis võimaldab turvaliselt salvestada isiku identifitseerimiseks informatsiooni oma nutitelefonile. Võrreldes RF kaartidega on nutitelefonid vähem tõenäolisemad kaduma või maha ununema.

Loe edasi

Hansab osaleb oma väljapanekuga Kaubanduse Aastakongressil

11. oktoobril toimub Tallinna Lauluväljaku klaassaalis Kaubanduse Aastakongress, kus on väljas ka Hansab oma stendiga.

Loe edasi

LG maagiline külmik - tulge Hansabi kontorisse tutvuma!

Nüüd on hea võimalus Hansabi Keevise tänava kontori näidistesaalis tutvuda LG maagilise külmikuga, mis ühendab endas kaasaegse digitaalse tehnoloogia ja traditsioonilise külmkapi funktsioonid.

Loe edasi

Samsung valis Galaxy J5 ja A7 nutitelefonidele Suprema BioSign sõrmejälje tuvastamise lahenduse

Hansabi koostööpartner Suprema, maailma juhtiv biomeetriliste- ja identifitseerimislahenduste tootja, teatas, et uuematesse Samsung Galaxy J5 ja A7 nutitelefonidesse on paigaldatud BioSign sõrmejälje tuvastamise algoritm.

Loe edasi