Via 3L võttis kasutusele unikaalse liikluse juhtimise süsteemi

Via 3L on üks Baltikumi kiiremini arenev logistikateenuste pakkuja. Ettevõttel asub Lagedil kaasaegne logistikakeskus, kus on põrandapinda üle 35 000 ruutmeetri. Nende territooriumile saabub iga päev suurel hulgal klientide ja koostööpartnerite sõidukeid. Tekkis vajadus automatiseerida saabuvate, seal viibivate ja väljuvate sõidukite kontrolli.

2022. aasta sügisel võttis Via 3L kasutusele Hansabi poolt välja arendatud unikaalse liikluse juhtimise süsteemi, mis aitab muuta kaubavedude ja liiklusvoo planeerimise, sõidukite liikluse korraldamise ning läbipääsu kontrollimise kiireks ja efektiivseks.

Via 3L OÜ tegevjuht Urmas Uudemets kommenteerib:

“Entringo lahendus on aidanud meil tõsta laadimiste efektiivsust – teame täpsemalt ette, mis kaubad, millistes kogustes ja mis aegadel saabuvad ning saame seeläbi paremini oma ressursse planeerida ja juhtida. Samuti on tõusnud kaubavoogude juhtimise kvaliteet – partnerid, kes on hakanud kasutama Entringo broneerimise süsteemi, võivad olla kindlad, et meie lattu saabuvad autod saavad kaubad kiiresti ja ette määratud aegadel maha ning autodel ei teki seisutunde ning nad ei hiline järgmistele laadimistele. Lisaks tekkivale kulude kokkuhoiule tõstab see ka meie partnerite rahulolu teenusega. Ning loomulikult ei saa me üle ega ümber turvalisuse punktist – meil on täpne ülevaade territooriumil viibivatest sõidukitest kogu nende kohalolu ajal ning ka hiljem ajaloolise salvestusena."

Vaata videost, kuidas Entringo Traffic töötab:

Rohkem infot:

Kristo Kaljuvee
Hansab AS automaatsete lahenduste valdkonnajuht
kristo.kaljuvee@hansab.ee
Telefon: +372 5918 9198

Tagasi