Vabad töökohad: Arvelduste assistent

Otsime ARVELDUSTE ASSISTENTI

Sinu igapäevane töö on teenindusüksuse aruannete ja arvete koostamine ning edastamine, andmete sisestamine ja kontrollimine, sularahaveo üksuse toetamine arvelduste teostamisel ja raportite koostamisel, vajadusel kolleegide asendamine  ja  klienditoe töötajate toetamine saabuvate teenuspalvete ja -intsidentide haldamisel ja lahendamisel, jms jooksvad assisteerivad ülesanded.

See töö sobib Sulle, kui oled kohusetundlik ja täpne, initsiatiivikas ja hea rutiinitaluvusega. Sul on eelistatult varasem assisteeriva töö kogemus ja oskad kasutada kontoritarkvara. Ladusa sisseelamise tagab kiire õppimisvõime. Tööks on vajalik väga hea eesti keele oskus ning inglise keele oskus suhtlustasandil. Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil.

Omalt poolt pakume Sulle tööks vajalikku väljaõpet, sõbralikku ja toetavat meeskonda, kindlust andvat põhipalka, tulemustest sõltuvat lisatasu ja erinevaid tööandja soodustusi. 

Tööaeg: täistööaeg, E-R

Töö asukoht: Tallinn

Lisainfo: hooldusjuht Karoliina Kullamaa, tel 51 935 043

Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga „arvelduste assistent“ või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg, E-R
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Karoliina Kullamaa

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.