Vabad töökohad: Automaatsete süsteemide müügijuht

Hansabi müügitiim kasvab! 

Tule meile automaatsete süsteemide MÜÜGIJUHIKS, kelle valdkonnaks saab olema tervishoiusektor.

Pakume tervishoiusektorile erinevaid automaatseid lahendusi, mis aitavad tõsta protsesside efektiivsust ja turvalisust. Meie lahenduste hulka kuuluvad muuhulgas järjekorrasüsteemid, automaatsed materjalikäsitluse lahendused (torupost, AGV-d), ravimite hoiustamise ja -jaotuslahendused, õekutsesüsteemid, parkimise korraldamise süsteemid jms. 

MÜÜGIJUHINA ON SINU PEAMINE ROLL automaatsete süsteemide müügis kliendisuhete loomine ja arendamine. Oma töös keskendud eelkõige tervishoiusektorile, selgitad välja klientide vajadused, pakud neile sobivaid lahendusi ning seisad hea selle eest, et lahendused viiakse ellu vastavalt lubatule.

SEE TÖÖ SOBIB SULLE, kui Sul on eelnev tulemuslik B2B müügitöö kogemus tehnoloogia valdkonnas, oled hea läbirääkija, tulemustele ja koostööle orienteeritud ning valdad ladusalt eesti ja inglise keelt.  Kandideerimisel on eeliseks  varasem töökogemus tervishoiusektoris või tervishoiusektori klientidega töötamisel.

OMALT POOLT PAKUME SULLE huvitavat ja arendavat eneseteostusvõimalust ambitsioonikas ja arengule suunatud ettevõttes, koolitusi, kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda.

Töökoht asub Tallinnas, Ülemiste linnakus.

Lisainfo: automaatsete süsteemide valdkonnajuht Kristo Kaljuvee, tel 5918 9198.

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga “automaatsete müügijuht” või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Kristo Kaljuvee

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.