Vabad töökohad: Ekspordijuht

Hansabi laia tooteporfelli kuulub muuhulgas meie enda poolt arendatud toode Entringo. Entringo on platform, mis on mõeldud erinevate numbrituvastuse põhiste teenuste pakkumiseks sõidukiomanikele – turvaline läbipääs, parkimine, juhendamine, elektriauto laadimine ning erinevate lisateenuste müük.

Otsime oma meeskonda EKSPORDIJUHTI

SINU PEAMINE ROLL on Hansabi ekspordistrateegia elluviimine ja ekspordimüügi edukas kasvatamine keskendudes eelkõige Euroopa turgudele. Tegeled turuanalüüsi, kontaktide loomise, distribuutorite leidmise ja koostöösuhete arendamisega. Osaled erialamessidel, külastad kliente, tagad stabiilse müügitulemuste kasvu ja kõrge kliendi rahulolu ning teed tihedat koostööd tootearenduse ja tootmisega.

SEE TÖÖ SOBIB SULLE, kui Sul on eelnev edukas kogemus ekspordimüügis, oled koostööle orienteeritud, suudad seada endale eesmärke ja prioriteete.  Ootame head analüüsivõimet, ladusat suhtlus- ja koostööoskust ning huvi tehnoloogia valdkonna vastu. Kuna ametikoht eeldab rahvusvahelist suhtlust, on oluline inglise keele ladus valdamine, kasuks tuleb saksa jt keelte oskus.

OMALT POOLT PAKUME Sulle huvitavat ja arendavat eneseteostusvõimalust ambitsioonikas ja arengule suunatud ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda. Kuna tegemist on loodava ametikoha ja areneva suunaga, on Sul võimalus valdkonda jõudsalt edasi arendada.

Meie meeskond ootab Sind Tallinna peakontoris, Ülemiste Citys.

Lisainfo: www.entringo.com ja Hansab Grupi müügijuht Markko Purge, tel 605 9812.

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga „ekspordijuht või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.