Ettevõttest

Sel aastal tähistab Hansab Group 30-aastast äritegevust rekordilise 31 miljoni euro suuruse konsolideeritud käibega ja rohkem kui 280-st spetsialistist koosneva meeskonnaga.

Meie tegevuse eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetseid ja usaldusväärseid terviklahendusi turva-, makse- ja automaatsete süsteemide näol. Meie klientideks on ettevõtted pangandus-, kaubandus-, transpordi- ja avalikust sektorist. Pakume lahendusi ja tooteid, mis muudavad töö lihtsamaks ja turvalisemaks. 

Meie peamiseks tugevuseks on terviklike lahenduste pakkumine, mis hõlmab konsultatsiooni, tarkvaraarendust, integratsiooni, riistvara müüki, projektijuhtimist ja müügijärgseid teenuseid. 

Hansab Gruppi kuulub 9 ettevõtet Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes: Hansab Group OÜ, Hansab AS, Hansab SIA, Hansab UAB, Hansab Oy, Ellore OÜ, Hansab Kinnisvara OÜ, Hansab Turtas UAB ning alates 2018. aastast tarkvara ettevõte Hansab IT Solutions OÜ. Eestis oleme esindatud Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Kuressaares ja Kärdlas.

Hansab on ametlik koostööpartner enam kui sajale tarnijale üle maailma, pakkudes tooteid maailma juhtivatelt tootjatelt nagu NCR, Glory Global Solutions, Gunnebo, Qmatic, Ingenico, Samsung, Sony, Bosch jne.

Kvaliteedi tagamiseks on firmas juurutatud ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000 ja ISO 27001 kvaliteedijuhtimissüsteemid, mis on firma juhtimissüsteemi lahutamatud osad. AS Hansab on võitnud Eesti Juhtimiskvaliteedi Auhinna, Kvaliteedi Tegu 2014 auhinna ning mitmel korral Tunnustatud Turvalahenduse tiitli. Ettevõte on Eesti Turvaettevõtete Liidu, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ning Eesti Kvaliteediühingu liige.

Hansabi korporatiivvideo:

Embedded thumbnail for Ettevõttest