Glory CI-15 Hybrid – pilkupüüdev makselahendus

Ostude eest tasumine on viimane lüli ostuprotsessis ning viimane kogemus, mille klient Sinu brändiga saab. Ükskõik, kas supermarketis, väikses kodupoes, bensiinijaamas või kinos - iseteeninduslikud kioskid on kiireks ja lihtsaks viisiks, kuidas klient saab toodete ja teenuste eest tasuda, ilma et peaks kassajärjekorras seisma. Olukorras, kus lähikontakte püütakse vähendada, võib iseteenindusliku maksevõimaluse olemasolu olla kaalukeeleks ostukoha valimisel.

Glory on toonud turule uue sularahamakseid automatiseeriva seadme: CI-15 Hybrid. Lahenduses on kasutatud tegelikult kahte juba olemasolevat sularahaseadet: CI-5 sedelivastuvõtjat ning CI-10 mündivastuvõtjat. Seadmed on asetatud üksteise peale ning neile on juba Glory poolt ümber ehitatud stiilne ja esinduslik mööbel. Sellisel kujul on sularahaseadmete jalajälg ostukohas väiksem ning lahendus sobib kasutamiseks ka kitsamates tingimustes. 

Maksete automatiseerimisega on võimalik saavutada oluline efektiivsuse kasv. Paljud ostutehingud on võimalik viia teenindaja käest iseteeninduskioskisse, mis omakorda lubab kaupluse töötajatel pühenduda rohkem klientide nõustamisele, muutes seeläbi ostukogemuse meeldejäävamaks. 

Sulle sobivaima lahenduse leidmiseks võta meiega ühendust!

Anneli Laines
Hansab AS kaubanduslahenduste valdkonnajuht
anneli.laines@hansab.ee
Telefon: +372 605 9817

Tagasi