Glory CI-X seeria- veelgi paindlikum rahakäitlus

Glory Global Solutions tutvustas tänavusel Euroshop messil uut CI-X seadmete põlvkonda, mille peamiseks märksõnaks võib tuua paindlikkuse. CI-X seadmed aitavad tõsta rahakäitlusprotsesside efektiivsust ning turvalisust. Peamised sektorid, kus Glory seadmed väärtust loovad, on kaubandus, pangandus, kasiinod ning hotellisektor. Glory raharinglusseadmed jagunevad teenindussaalidesse mõeldud front office lahendusteks ning kontoripoolele suunatud back office lahendusteks. 

Glory CI-10X on paindlik ja skaleeritav front office lahendus, mis sobib kasutamiseks nii iseteeninduskassades kui ka tavakassades. CI-10X muudab sularahatehingud kiireks ja automaatseks ning vähendab vajadust sularaha käsitsi lugeda, kontrollida ning vahetusraha klientidele anda. Võrreldes varasema CI-10 seadmega, on CI-10X mudelil mitmeid uuendusi. Tänu paremale nominaalide ringlusvõimalusele suudab seade mahutada rohkem sularaha. Seadet on nüüdsest võimalik teenindada ka tagantpoolt, mis segab vähem kaupluse tööd. Seadme disain on kergesti kohandatav vastavalt vajadusele ning lisaks pakub seade kasutajale selgeid juhiseid. CI-10X seadet on võimalik jagada ka kahe kassa vahel ning vajadusel on seade suuteline vastu võtma ka mitut valuutat paralleelselt. 

Glory CI-100X on iga asukoha keskne rahakäitluse sõlmpunkt, kuhu koondub kokku erinevatest sularaha vastuvõtupunktides kogunenud sularaha. Kombineeritult CI-10X seadmetega on võimalik luua suletud raharinglussüsteem, kus ettevõtte personalil puudub ligipääs sularahale. See tagab turvalisuse, aga ka efektiivsuse, kuna inimfaktorist tulenevalt jääb ära sularaha käsitsi lugemine ja vigade tekkimise oht. CI-100X puhul tekib ettevõtte finantsosakonnale täielik ülevaade ja läbipaistvus sularaha hetkeseisust ja tehtud tehingutest. Glory back office seadmete kasutajad on hinnanud, et seoses lahenduse kasutuselevõtuga on säästetud keskmiselt 20 tundi nädalas kaupluse kohta, võrreldes varasema manuaalse sularahakäitlusega. 

Tagasi