Hansab jagas ka sel aastal stipendiume TalTechi ja Tallinna Polütehnikumi õpilastele

Hansabi jaoks on strateegiliselt oluline teha aktiivset koostööd Eesti kõrg- ja kutsekoolidega, et leida läbi stipendiumiprogrammide noori potentsiaaliga praktikante ja tuleviku töötajaid. Juba mitmendat aastat järjest andis Hansab hiliskevadel välja stipendiumid nii TalTechi kui Tallinna Polütehnikumi õpilastele. Stipendiumitele kandideeris seekord kokku ligi 40 õpilast.

TalTechi Arengufondi stipendium on ette nähtud ühele infotehnoloogia või inseneriteaduskonna bakalaureuseõppe või rakenduskõrghariduse edukale üliõpilasele, kelle eriala on seotud elektroenergeetika ja mehhatroonika, integreeritud tehnoloogiate, tootearenduse ja robootika, telemaatika või arukate süsteemidega. 1300-eurose stipendiumi saajaks valiti tootearendus ja robootika eriala üliõpilane Mihhail Daniljuk.  

Tallinna Polütehnikumi stipendiumiga motiveeritakse teise ja kolmanda kursuse automaatiku, IT-süsteemide spetsialisti, IT-süsteemide nooremspetsialisti  ja telekommunikatsiooni nooremspetsialisti erialadel kutsekeskharidusõppes õppivaid edukaid õpilasi. Hansab andis välja kaks 500-eurost stipendiumi. Stipendiumi saajateks olid automaatika eriala õpilane Elias Hüvanen ja IT-süsteemide eriala õpilane Siim Reimand

On rõõm, et stipendiumikandidaatidest mitmed õpilased soovivad Hansabis ka oma praktika läbida ja praktilisi oskusi teadmiste kõrvale omandada.

Rohkem infot Hansabi praktikavõimaluste kohta:

Tiivi Maandi
Hansab AS personalijuht
tiivi.maandi@hansab.ee
Telefon: +372 605 9803

Tagasi