Hansab korraldas kaubandusettevõtetele seminari

Hansab korraldas Fotografiska muuseumis seminari, kus kaubandustehnoloogia tootjad jagasid ideid selle kohta, kuidas kaubandusettevõtete äritegevust tõhusamaks muuta.

Kohal oli ligi 150 osalejat ning päeva viis läbi Hansabi müügi- ja turundusdirektor Rainer Saaron.

Elektrooniliste hinnasiltide tootja SES-imagotag esindaja Lennart Diago ettekanne keskendus sellele, kuidas elektroonilised hinnasildid optimeerivad kaupluste tööd nii, et saavutada rohkem tulu ja parandada kliendikogemust.

Ingenico võtmemüügijuht Aleksandra Zmijan tutvustas uusi Android operatsioonisüsteemil põhinevaid Axium seeria makseterminale, mis võimaldavad kaupmeestel vastu võtta erinevaid makseviise ja kasutada äriarenduseks mõeldud rakendusi.

Rowley Smith firmast Glory Global Solutions rääkis kaupluste automatiseerimise strateegia loomisest ning tõi põnevaid näiteid ettevõtetest, kellel see õnnestunud on.

Zebra Technologies esindaja Mark Thomsoni ettekanne käsitles AI mõju kaubandusele, selgitades, kuidas tehisintellekt aitab kaupluste tööd automatiseerida, optimeerida tarneahelat ning parandada klientidega suhtlemist nii poes kui ka veebis.

Lisaks toimus kaks paneeldiskussiooni, kus arutleti koos valdkonna juhtivate ekspertidega kaubandusvaldkonna võimaluste üle. 

Esimesel paneeldiskussioonil tehti sissevaade kaubandussektorisse läbi erinevate vaatenurkade, sealhulgas geopoliitika ja majanduse makropildi ning pangandussektori vaatest. Osalejate hulgas olid endine Vabariigi President Kersti Kaljulaid, Swedbank Eesti krediidiriski kontrolli juht Urmas Simson ja Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimees Rainer Rohtla.

Teisel paneeldiskussioonil arutleti, kuidas läbi digitaliseerimise ning automatiseerimise saavutada efektiivsuse kasv ja seeläbi parem kontroll oma äri üle. Paneelis osalesid Hansab Group juhatuse esimees Janno Kallikorm, Apollo Digitali tegevjuht Oskar Rossar ja Euronicsi jaekaubanduse juht Kaidi Kelt.

Seminarist valmis ka video:

Pildigalerii asub siin: https://mihkelleis.pic-time.com/-hansabikaubandusseminar2024

Täname ürituse toetajaid:


 


 

 

Tagasi