Hansab osaleb 5.-8. aprillil ehitusmessil "Eesti Ehitab 2023"

Hansab ootab huvilisi külastama ehitusmessi "Eesti Ehitab 2023", mis toimub 5.-8. aprillini Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses. Tutvustame lahendusi, mis aitavad muuta ehitus-, kinnisvara-, tööstus- ja logistikasektoris tegutsevate ettevõtete tööprotsessid automaatseks ja turvaliseks. Hansabi stend asub B-hallis, nr 04.

Meie stendis saab tutvuda järgmiste lahendustega:

Entringo parkimis- ja läbipääsusüsteem - Entringo on piletivaba ning põhineb automaatsel sõiduki numbrituvastusel. Entringo on Hansabi enda välja töötatud lahendus, mille tootearendus toimub Eestis ning põhineb kaasaegsetel tehnoloogiatel ja kvaliteetsetel toodetel.

TeltoCharge elektriautode kodulaadija - laadija sobib kodukasutuseks ning väikestesse privaatsetesse parklatesse, näiteks ettevõtete parklatesse. Laadijat saab seadistada kas nii, et kasutaja ei pea end üldse tuvastama või siis peab laadimise alustamiseks end autentima nutiseadmega.

Suprema biomeetrilised läbipääsulahendused - biomeetrilistes läbipääsu- ja tööajaarvestussüsteemides saab end lisaks kaardile tuvastada sõrmejälje, näotuvastuse või mobiiltelefoni abil. Suprema on hõlpsasti integreeritav teiste läbipääsusüsteemidega ja nutikate seadmetega saab juhtida mistahes läbipääsuväravate või turnikeede liikumist.

ATG Access turvapollarid - turvapollarite esmane eesmärk oli oluliste hoonete kaitsmine ja sealt edasi on saanud need üha enam kasutust avalikus ruumis viibivate inimeste turvalisuse tagamisel. ATG Access pikast tootenimekirjast võib leida nii sertifitseeritud väga kõrge turvatasemega turvapollareid, kui maapinnale paigaldatavaid teetõkiseid, mis on mõeldud ajutiseks kasutamiseks.

Aranet õhukvaliteedi mõõtjad - Aranet PRO õhukvaliteedi mõõtja näitab nii CO2 kogust, õhutemperatuuri, õhuniiskust kui ka õhurõhku. Aranet lahendusega tuleb kaasa tasuta tarkvara, kus saab näha erinevaid raporteid, neid töödelda ning võimalus on võtta ka pilvelahendus, mille abil saab näha korraga mitme erineva lokatsiooni andmeid.

Kui Sa ehitusmessile seekord ei jõua või soovid lahenduste kohta veelgi täpsemat infot, siis võta julgelt ühendust Hansabi müügiosakonnaga:

Kristo Kaljuvee
Hansab AS automaatsete lahenduste valdkonnajuht
kristo.kaljuvee@hansab.ee
Telefon: +372 5918 9198
 

Silver Pauk
Hansab AS turvalahenduste valdkonnajuht
silver.pauk@hansab.ee
Telefon: +372 521 0919

Tagasi