Hansab osaleb "Laoseis 2023" konverentsil

13. septembril 2023 toimub Viimsi Artiumis laomajanduse tippsündmus "Laoseis 2023", kus võetakse teravama pilgu alla lao- ja logistikakinnisvara, et analüüsida turuolukorda ja uusi lahendusi. Räägitakse, milline on praegune laokinnisvara seis Baltikumis ja millised on uute hoonete rajamise perspektiivid. Samuti on fookuses ettevõtete erinevad kogemuslood lahendustest, mida eri ladudes rakendatud on.

Konverentsil esinevad ka Hansab Groupi innovatsioonijuht Priit Ivanov ning Via 3L OÜ tegevjuht Urmas Uudemets, kes räägivad ühise kogemusloo, kuidas logistikakeskuse liikluskorraldust ja laadimisprotsesse automatiseerida.  

2022. aasta sügisel võttis Via 3L kasutusele Hansabi poolt välja arendatud unikaalse liikluse juhtimise süsteemi Entringo Traffic, mis on mõeldud kaubavedude ja liiklusvoo planeerimiseks ja sõidukite liikluse korraldamise automatiseerimiseks. Ettekandes tulebki juttu, millised on logistikakeskuste väljakutsed vedude planeerimiste ja kauba laadimistega seotud töökorralduses. Arutatakse, kuidas automatiseerida liiklust logistikakeskuste territooriumil nii, et see oleks turvaline ja efektiivne.

Rohkem infot konverentsi kohta leiate siit: https://pood.aripaev.ee/laoseis-2023

Via 3L lahenduse kohta saab lähemalt lugeda ja videot vaadata siit: https://www.hansab.ee/et/entringo-traffic-liikluse-juhtimise-lahendus-3l-logistikakeskuses

Konverentsil on Hansab väljas ka oma stendiga, kus saab Entringo Traffic lahendusega tutvuda ning Hansabi esindajatelt rohkem infot küsida.

Kontakt:

Kristo Kaljuvee
Hansab AS automaatsete lahenduste valdkonnajuht
kristo.kaljuvee@hansab.ee
Telefon: +372 5918 9198
 

Maria Belozjorova
Hansab AS automaatsete lahenduste müügijuht
maria.belozjorova@hansab.ee
Telefon: +372 5477 0418

Tagasi