Hansab osaleb oma väljapanekuga Kaubanduse Aastakongressil

Kaubandusvaldkonna aasta tippsündmus - Kaubanduse aastakongress - tuleb taas ning Hansab kui üks ürituse toetajaid osaleb oma väljapanekuga. Üritus toimub 7. oktoobril Vene Kultuurikeskuses ning see aasta keskendutakse kriisijärgsele kaubandusmaailmale.

Hansab tutvustab eelkõige lahendusi, mis tänases muutunud maailmas aitavad tagada ohutu ja turvalise töö- ja teeninduskeskkonna nii töötajatele kui klientidele.

Üheks selliseks on reaalajas toimuv kliendiloendus, mis aitab tagada olukorra, kus ostukohas on alati kaubanduspinna suurusest lähtuvalt optimaalne arv kliente. Cross Point 3D Camera Counter on kaamerapõhine kliendiloenduslahendus, mis võimaldab lugeda kliente ning analüüsida klientide käitumist kaupluses. Millal ja kui palju on kliente ostukohas - see info on kasulik ja aitab teha tarku äriotsuseid ka kriisivabal ajal.

Termokaamera annab hea võimaluse veenduda, et kaupluse ruumidesse sisenevate töötajate ja klientide kehatemperatuur oleks lubatud vahemikus. Eestis on termokaamera lahendusi saadaval mitmeid ning oluline on veenduda, et kasutaja saaks omale sobiva ja eesmärki täitva lahenduse. Hansab on testinud ja valinud turul parimad lahendused ning on valmis aitama oma kliente õige valiku tegemisel.

Sularahaveo- ja töötluse teenust on Hansab Eesti turul pakkunud alates 2019. aasta lõpust ning täna oleme seal maal, et pakume teenust üle Eesti mitmele suurele ettevõttele. Kaubanduse aastakongressil ongi hea võimalus meie käest küsida pakutava teenuse kohta rohkem infot. 

Kui Sa kaubanduse aastakongressile seekord ei jõua või soovid lahenduste kohta veelgi täpsemat infot, siis võta julgelt ühendust Hansabi müügiosakonnaga.

Anneli Laines
Hansab AS kaubanduslahenduste valdkonnajuht
anneli.laines@hansab.ee
Telefon: +372 605 9817
 

Ott Viirmann
Hansab AS kaubanduslahenduste müügijuht
ott.viirmann@hansab.ee
Telefon: +372 605 9824

Tagasi