Hansab osaleb oma väljapanekuga Kaubanduse Aastakongressil

Kaubandusvaldkonna aasta tippsündmus - Kaubanduse Aastakongress - toimub sellel aastal 6. oktoobril Vene Kultuurikeskuses ning seekord keskendutakse muutustele kaubanduses ja nendega toimetulekule.

Hansab on aastaid olnud Kaubanduse Aastakongressi toetaja ning osaleb ka seekordsel üritusel oma väljapanekuga. Tutvustame külastajatele lahendusi, mis muudavad Sinu äritegevuse lihtsamaks ja turvalisemaks:

Reaalajas toimuv kliendiloendus - aitab tagada olukorra, kus ostukohas on alati kaubanduspinna suurusest lähtuvalt optimaalne arv kliente. Cross Point 3D Camera Counter on kaamerapõhine kliendiloenduslahendus, mis võimaldab lugeda kliente ning analüüsida klientide käitumist kaupluses. Millal ja kui palju on kliente ostukohas - see info on kasulik ja aitab teha tarku äriotsuseid ka kriisivabal ajal.

COVID tõendi kontrollimise lahendus - Suprema COVID tõendi kontrollimise seade ühendatakse läbipääsuväravatega ning tagatakse sellega kiire automatiseeritud läbipääs.

Sularahaveo ja -töötlemise teenus - Hansab aitab ettevõtete äritegevuse käigus kogunenud sularaha turvaliselt ära viia, õigeaegselt pangakontole üle kanda ja vajadusel tellida vahetusraha. Kaubanduse Aastakongressi raames pakume rahaveo teenuse lepingu sõlmijatele kolme esimest kuud tasuta teenust.

VividTech interaktiivsed tootesildid - tõenäoliselt maailma kõige väiksemad (4") multimeediaekraanid, mis on müügikohas kasutatavad kui lisavõimalustega hinnasildid. Ekraanid on puutetundlikud, mistõttu on võimalik mitmel eraldi lehel kuvada nii kampaaniahindu, eripakkumisi, retsepte, kasutusjuhendeid jpm. Kuna ekraanid on varustatud anduritega, on nende abil võimalik teostada ka kliendianalüütikat: kui palju inimesi möödus riiulist, kui mitu neist pikemalt peatus, kui mitu ekraani erinevaid lehti sirvis jne.

Evolis Edikio hinnasildiprinterid - kiire lahendus plastikust hinnasiltide printimiseks. Plastikust hinnasildid on vastupidavad, lihtsalt puhastatavad ning neid saab kujundada vastavalt oma soovile. Hinnasildid sobivad hästi valmistoidu- ja kulinaarialettidesse, kala- ja lihatoodete juurde, buffet laudadesse ning pagaritoodete juurde. 

Kui Sa kaubanduse aastakongressile ei jõua või soovid lahenduste kohta veelgi täpsemat infot, siis võta julgelt ühendust Hansabi müügiosakonnaga.

Ott Viirmann
Hansab AS kaubanduslahenduste valdkonnajuht
ott.viirmann@hansab.ee
Telefon: +372 5667 8657

Tagasi