Hansab paigaldas Avala kvartalisse Entringo parkimis- ja läbipääsusüsteemi

Avala kvartal on Tallinnas asuv üks uusimaid ärikvartaleid. Avalas on suurepäraselt lahendatud büroomajade murekoht – piiratud ja kulukas parkimine. Klientide kasutuses on ligi 850 parkimiskohta, millest suurem osa on parkimismajas. See katab sujuvalt ära nii ärikvartali üürnike kui külaliste parkimisvajaduse. 

2020. aasta lõpus paigaldas Hansab Avala kvartali parklatesse sõidukite parkimis- ja läbipääsusüsteemi Entringo, mis võimaldab kvartali arendajal Kaamos Kinnisvaral korraldada lepinguliste rentnike ja külaliste parkimist parkimismajas ja Electra hoone aluses garaažis. 

Entringo on Hansabi enda välja töötatud lahendus, mille tootearendus toimub Eestis ning põhineb kaasaegsetel tehnoloogiatel ja kvaliteetsetel toodetel. Tegu on piletivaba parkimis- ja läbipääsusüsteemiga, mis põhineb automaatsel sõiduki numbrituvastusel. Avala lahendus koosneb kolmest sisse- ja väljapääsust, mille läbipääsuõigusi juhitakse keskselt hallatava Entringo platvormi kaudu. 

Lisaks parkimissüsteemile tarnisime Avala kvartalisse sõidukite loenduse lahenduse, mis koosneb kaheksast loendustpunktist, kus kasutatakse loendamiseks Mobilisise kahesuunalisi loendusandureid. Vabade parkimiskohtade tabloode lahendus koonseb 10-st LED tabloost ja tabloode juhtimistarkvarast, mis liidestati Hansabi poolt Mobilisise sõidukite loendustarkvaraga pilvekeskkonnaga.

Rohkem infot:

Kristo Kaljuvee
Hansab AS automaatsete lahenduste valdkonnajuht
kristo.kaljuvee@hansab.ee
Telefon: +372 5918 9198

Tagasi