Hansab paigaldas I.L.U. uuenenud kontseptsiooniga kauplustesse ekraanid

TKM Gruppi kuuluv I.L.U. on nooruslik, julge ja mänguline ilupoodide kett, mille kaubavalik on kujunenud kliendi soovidest ja vajadustest lähtuvalt.

I.L.U. kauplused on läbinud värske uuenduskuuri, erilist tähelepanu on pööratud materjalidele ja ostuelamuse veelgi täiuslikumaks muutmisele. Uuendatud poodides on tähelepanu pööratud jätkusuutlikele ja säästlikele lahendustele – plakatid ja valguskastid on vahetunud digiekraanide vastu, täielikult on üle mindud LED-valgustusele ning ehituses kasutatud materjalide valikul silmas peetud loodussõbralikkust.

Hansab paigaldas I.L.U. kauplustesse erinevas suuruses ekraane, millel kuvatakse reklaame, tootetutvustusi ja eripakkumisi. Ekraanide sisu kuvamiseks on kasutusel Navori sisuhaldustarkvara, mis võimaldab ekraanide sisu keskselt juhtida – see tähendab, et kaughalduse teel on võimalik hallata hetkel käimasolevaid kampaaniaid, kuvada külastajatele brändide reklaamvideoid ning näidata infot erinevate kaupluste ekraanidel. Sisu mängimist on võimalik ajastada, koostada kalendreid ja esitusloendeid.

Rohkem infot:

Andres Pillart
Valdkonnajuht - makselahendused ja multimeedia
andres.pillart@hansab.ee
Telefon: +372 5451 0500

Tagasi