Infopäev "Kontrollitud läbipääs ehitusettevõtetele"

1. oktoobrist 2023 kehtivad maksukorralduse seaduse muudatused, mille kohaselt peavad ehitusobjektid, kus töö kestab üle 30 tööpäeva ja korraga on tööl vähemalt 20 inimest või objekti üldmaht on rohkem kui 500 inimtööpäeva, tagama objektile sisenevate ja väljuvate inimeste ning nende seal viibimise kestuse elektrooniliselt registreerima. Andmed edastatakse Maksu- ja Tolliameti (EMTA) loodud töövõtuahela ja töötamise kestuse infosüsteemi (TTKI). Rohkem infot leiab EMTA veebilehelt: https://www.emta.ee/ariklient/registreerimine-ettevotlus/elektrooniline-registreerimine-ehituses

Hansab AS on välja töötanud kontrollitud läbipääsu terviklahenduse, mis ühildub uue infosüsteemiga, vastab kõikidele seadusest tulenevatele nõuetele ning aitab suurendada ehitusplatsil töötajate turvalisust ja parandada üldist tööjõu ja ressursside haldamist.

Lahenduses on ühendatud meie enda loodud tarkvararakendus kaasaegsete ja töökindlate läbipääsuseadmetega. Pakume läbipääsukaartide ja kiipidega töötavaid läbipääsusüsteeme, aga ka biomeetrilisi ning mobiilsete seadmete abil töötavaid lahendusi, mis integreeritakse kas turnikee või mõne muu läbipääsuvärava või uksesüsteemiga.

Kutsume ehitusettevõtteid infopäevale, kus saab lahendusega tutvuda ning rohkem infot küsida.
 
Infopäev toimub 17. oktoobril, oleme Teie jaoks olemas kell 13.00-16.00, astuge läbi endale sobival ajal.

Asukoht: Hansabi kontor, Keevise 11, Tallinn.

Infopäeval on kohal ka Maksu- ja Tolliameti esindaja, kes on valmis vastama küsimustele töövõtuahela ja töötamise kestuse infosüsteemi kohta.

Kui soovite infopäeval osaleda, registreeruge palun hiljemalt 16. oktoobril siin:

 

Kui Te infopäeval osaleda ei saa, aga soovite meie terviklahenduse kohta rohkem infot, võtke julgelt meiega ühendust:

Silver Pauk
Hansab AS turvalahenduste valdkonnajuht
silver.pauk@hansab.ee
Telefon: +372 521 0919

Tagasi