Vabad töökohad: IT-projektijuht

Otsime oma meeskonda IT-PROJEKTIJUHTI

Sinu peamine roll on müügitöötajate toetamine IT-kompetentsiga kliendi vajaduste välja selgitamisel, ärianalüüsis, kliendi nõustamisel ja lahenduste pakkumisel. Tegeled IT-projektide lähteülesande kirjeldamise, projekti eelarve koostamise, tegevuste planeerimise ja juhtimisega, infovahetuse tagamise, projektiliikmete töö koordineerimise, teostatud tööde kontrolli ning projekti dokumentatsiooni haldamisega.

See töö sobib Sulle, kui Sul on erialane haridus, eelnev IT-projektide juhtimise kogemus, oled tulemustele ja koostööle orienteeritud ning valdad eesti ja inglise keelt. Omad teadmisi Linux ja Windows OP süsteemidest ning TCP/IP võrkudest, kogemust andmebaasidega SQL/MySQL/Postgres, tunned vähemalt algtasemel HTML ja JavaScripti ning saad aru erinevate IT-süsteemide tööpõhimõtetest. Kasuks tuleb projektijuhtimise sertifikaadi olemasolu. 

Omalt poolt pakume Sulle põnevaid projekte, huvitavat ja arendavat eneseteostusvõimalust ambitsioonikas ja arengule suunatud ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda. 
Meie meeskond ootab Sind Tallinna peakontoris, Ülemiste Citys. 

Lisainfo: müügi- ja turundusdirektor Rainer Saaron, tel 508 0970.

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga „IT-projektijuht“ või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Rainer Saaron

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.