Kalamajaka müügilettides võeti kasutusele Evolis Edikio plastikust hinnasildid

Kalamajakas on kalasõpradele hästi tuntud koht, kust saab osta värsket kala, mereande, mitmesuguseid kuum- ja külmsuitsu tooteid ning erinevaid konserve. Kalamajakal on üle Eesti mitmeid müügikohti, lisaks saab tooteid osta nende e-poest.

Tallinnas, Balti Jaama turul asuvas müügiletis võeti hiljuti kasutusele Evolis Edikio plastikust hinnasildid. Hinnasiltidele on prinditud Kalamajaka logo ning tooteinfo. Kuna hinda ja säilivusaega tuleb pidevalt muuta, siis see info lisatakse eelprinditud siltidele juurde käsitisi. Käsitsi kirjutatud infot on lihtne jälle kustutada ning siis uuesti kirjutada.

Kalamajaka turundus- ja suhtekorraldusjuhi Liis Raadiku sõnul on plastikust tootesiltide peamiseks eeliseks see, et printer annab võimaluse hinnasildid ise kujundada vastavalt ettevõtte vajadustele. “Kuna hinnasiltidele jääb ühtne käekiri, on ka visuaalselt palju ilusam. Juurde kirjutavat hinda saab kergelt eemalda ja kaarte kergesti puhastada”, lisab ta.

Evolis Edikio printer annab võimaluse müügikohas kohapeal hinnasilte kujundada ja trükkida vastavalt hetke vajadusele ja sortimendi muudatustele. Edikio plastikust hinnasildid on vastupidavad ning sobivad hästi valmistoidu- ja kulinaarialettidesse, kala- ja lihatoodete juurde, buffet laudadesse ning pagaritoodete juurde.

Rohkem infot:

Ott Viirmann
Hansab AS kaubanduslahenduste müügijuht
ott.viirmann@hansab.ee
Telefon: +372 5667 8657

Tagasi