Keila ja Paldiski raudteejaamad said kaasaegsed infotablood

Eesti Raudteel on käimas suuremahuline Lääne-Harju raudteeliinide rekonstrueerimise projekt, mille käigus uuendati ka jaamade ooteplatvorme. 

Keila ja Paldiski raudteejaamade ooteplatvormidele paigaldas Hansab kaasaegsed digitaalsed infotablood, mis kuvavad reisijatele sõiduplaane ning muud olulist teavet. Hansab tootis ka ekraanidele spetsiaalsed tugipostidega korpused, mis on nagu ekraanidki ilmastiku- ning vandaalikindlad. Kuna ekraanid on kõrge eredusega, siis on need hästi nähtavad ka päikesepaistelise ilmaga.

“Paigaldatud ekraanid on vastupidavad nii niiskusele, tuulele kui madalatele temperatuuridele ning on seega sobivad ideaalselt kasutamiseks Eesti põhjamaises kliimas,” kommenteerib Hansabi multimeedialahenduste valdkonnajuht Andres Pillart. Ta lisab: “Lisaks rongijaamadele sobivad sellised ekraanid mujalegi linna keskkonda, kus soovitakse välitingimustes edastada inimestele vajalikku infot või reklaame. Näiteks linna keskväljakule, hoonete fassaadidele, bussijaamadesse ning sadamatesse.”

Küsi rohkem infot:

Andres Pillart
Valdkonnajuht - makselahendused ja multimeedia
andres.pillart@hansab.ee
Telefon: +372 5451 0500

Tagasi