KKIS kinke- ja maksekaardisüsteem kaupmeestele

Hansab grupi ettevõtte Ellore OÜ, kes tegeleb kaardimakselahenduste arendusega, töötas välja uue kinke- ja maksekaardisüsteemi väikekaupmeestele.

KKIS kinke- ja maksekaardisüsteem pakub kõigile kaupmeestele võimalust võtta kasutusele oma poe kinke- ja maksekaart viisil, mis varem oli jõukohane ainult suurtele kaubandusettevõtetele. Kaartide kasutusele võtuks pole vaja muuta müügisüsteemi ja nende lugemise jaoks saab kasutada pangakaardi makseterminale.

Kinkekaart - leidlik ja suurepärane kingitus nii sõbrale kui pereliikmele, mis võimaldab kaupmehel suurendada müüki kliendi poolt tulevikus tehtavate ostude näol.

Maksekaart - saab müüa püsiklientidele teenuseid ja kaupu ette- või järelmaksuga selliselt, et arveldamine oleks kõigile osapooltele mugav ja soodne.

Süsteemil on pilvepõhine halduslahendus, veebipõhise kasutajaliidese abil saate luua kliendikontosid (nii era- kui ka ettevõtte), seada limiite, koostada aruandeid, vaadata statistikat ja tellida uusi kaarte.

Kuidas KKIS kasutusele võtta?
Kaupmehe jaoks on vajalik registreerida kasutajad KKIS serveris ja tellida plastikust viipekaardid.

Sõlmi meiega leping KKIS kasutamiseks ja konto registreerimiseks
▶ Otsusta, milliseid kaarte soovid välja anda
▶ Seadista limiidid ja müügikohad
▶ Telli kaardid, kaarte on võimalik tellida ka Hansabist, vaata lähemalt meie kaartide tootmise teenuse kohta siit: https://www.hansab.ee/et/kaart

Rohkem infot:

Alar Alumaa
Ellore OÜ tegevjuht
alar@ellore.ee
Telefon: +372 508 0022

Tagasi