Vabad töökohad: Klienditoe spetsialist

Otsime KLIENDITOE SPETSIALISTI

Sinu igapäevane töö on klienditoe tagamine e-maili ja telefoni teel Hansabi poolt pakutavatele teenustele ja toodetele, sh seadmete jälgimine ja analüüs, andmete sisestamine arvutiprogrammi, klientide nõustamine, aruannete koostamine. Keerukamate intsidentide lahendamisel on Sulle abiks meie kogenud support insenerid.

See töö sobib Sulle, kui oled kohusetundlik ja täpne, hea suhtleja ning organiseerija. Ladusa sisseelamise tagab tehniline taip ja õppimisvõime. Tööks on vajalik eesti keele oskus väga heal tasemel, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil tuleb kasuks.

Omalt poolt pakume Sulle tööks vajalikku väljaõpet, sõbralikku ja toetavat meeskonda, kindlust andvat põhipalka, tulemustest sõltuvat lisatasu ja erinevaid tööandja soodustusi. Töö on mitmekülgne ja eneseteostus- ning arenguvõimalusi pakkuv.

Tööaeg: täistööaeg, vahetustega nn pikk ja lühike nädal

Töö asukoht: Tallinn, Ülemiste City, Keevise tn 11

Lisainfo: teenindusdirektor Kaarel Ajaots, tel 605 9827

Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga „klienditoe spetsialist“ või vajuta "Kandideeri siin" nuppu. Sobivate kandidaatidega alustame kohtumisi esimesel võimalusel jooksvalt.

Tööaeg:
Täistööaeg vahetustega
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Kaarel Ajaots

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.