Kohila Vineer võttis kasutusele Entringo Traffic läbipääsu- ja liikluse automatiseerimise lahenduse

Kohila Vineer on üks arenenumaid ja uusima tehnoloogiaga vineeritehaseid maailmas. Nad on oma tehase tööprotsessides keskendunud innovatsioonile ja digitaliseerimisele, sealhulgas läbipääsusüsteemide ja liikluskorralduse automatiseerimisele.

Liikluse korraldamine niivõrd suurel territooriumil võib olla väljakutse, kuid Entringo Trafficuga on see hõlpsasti lahendatav.

Tegu on unikaalse liikluse automatiseerimise süsteemiga, mis aitab muuta kaubavedude ja liiklusvoo planeerimise, sõidukite liikluse korraldamise ning läbipääsu kontrollimise kiireks ja efektiivseks.

Kogu liiklusvoogu juhib ühtne automaatika ja tarkvara. Süsteemi riistvara koosneb numbrituvastuskaameratest, tõkkepuudest, digitaalsetest infotabloodest, registreerimiskioskist ja intercom sidesüsteemist.

Andres Laht, Kohila Vineer OÜ juhatuse liige kommenteerib:

"Meie tehas töötab 24/7 ja varasemalt oli meil ka ööpäevaringne mehitatud värav. Kuna töötajate tasud tõusevad, töötajate saadavus muutub järjest raskemaks ning senises protsessis oli ka päris palju vigu, siis me mõtlesime, et võiks protsessi automatiseerida ja hakkasime otsima võimalikku lahendust. Meie kõige suurem probleem oli see, et meil on väga palju erinevaid kaubagruppe: sissetulevad palgid, väljaminevad hakked, valmistoodang, lisaks töötajate läbipääsu haldamine. Entringo Trafficuga soovisime me automatiseerida läbipääsusüsteemi ja samas integreerida ka mitmeid olemasolevaid süsteeme, näiteks nagu kaalud, töötajate läbipääs, elektroonilise veoselehe süsteem - see kõik pidi sisalduma uues automatiseeritud läbipääsus.

Kui me otsisime projekti teostajat, oli meil valikus päris mitu ettevõtet. Valisime Hansabi, kuna tegu on Eesti ettevõttega, piisava suurusega ning kuna Hansab on varasemalt teinud sadamates järjekorrasüsteeme, logistikakeskuste sissepääsusüsteeme, suuremate parklate süsteeme, siis me otsustasime, et Hansab võiks teostada ka meie projekti."

Entringo Traffic on modulaarne süsteem, mis on kohandatav iga ettevõtte spetsiifiliste vajadustega. Traffic aitab automatiseerida manuaalseid protsesse ja nii jääb rohkem aega keskenduda oma põhitegevusele.

Vaata videot:

Võta meiega ühendust, et välja selgitada, kuidas saame teie ettevõttele kasulikud olla:

Kristo Kaljuvee
Hansab AS automaatsete lahenduste valdkonnajuht
kristo.kaljuvee@hansab.ee
Telefon: +372 5918 9198

Tagasi