Läbipääsu- ja tööajaarvestuse süsteemid

Läbipääsusüsteemid on mõeldud ettevõtte töötajate ja külaliste liikumise kontrollimiseks ja juhtimiseks, et tagada maksimaalne turvalisus ja ülevaade. Läbipääsusüsteemi saab integreerida tööajaarvestussüsteemiga, et saada täpset ülevaadet töötajate tööajast ning liikumistest. Pakume läbipääsukaartide ja kiipidega töötavaid läbipääsusüsteeme, aga ka biomeetrilisi ning mobiilsete seadmete abil töötavaid lahendusi.

Võta meiega ühendust
 • Biomeetria lisab turvalisust
  Biomeetria lisab turvalisust

  Biomeetrilistes läbipääsu- ja tööajaarvestussüsteemides saab end lisaks kaardile tuvastada sõrmejälje või näotuvastuse abil. Biomeetrilised süsteemid on mugavamad ning turvalisemad, kuna uksekaart võib ära kaduda või valedesse kätesse sattuda. Läbipääsuterminale on võimalik integreerida teiste läbipääsuseadmetega, kus sõrmejäljelugeja ja näotuvastusseade juhivad läbipääsuväravate või turnikeede liikumist.

 • Sõrmejäljelugejad
  Sõrmejäljelugejad

  Sõrmejäljelugejaga läbipääsu- ja tööajaarvestussüsteemi põhimõte on lihtne: tööle saabudes on töötajal vaja asetada oma sõrm seadmele ja saabumine on registreeritud. Lahkudes lõunale või pausile, on jällegi vaja vaid sõrm asetada seadmele ning registreerub sündmus. Sõrmejäljelugejaid on ka ilmastiku- ja vandaalikindlaid, mida võib paigaldada välitingimustesse.

  Vaata tooteid meie e-poes 

 • Näotuvastuskaamerad
  Näotuvastuskaamerad

  Näotuvastusseadme eripäraks on kontaktivaba tuvastus – töötaja ei pea terminali puudutama, mis on hügieenilisem ning kasutajale mugavam. Näotuvastus sobib hästi ettevõtetesse, kus töötajad kasutavad näiteks töökindaid. Näotuvastuse terminal tuvastab isiku näo järgi kiirelt nii hästi- kui halvasti valgustatud ruumis. Lisaks on võimalus eristada identseid kaksikuid ning seade suudab eristada reaalset inimest seadmele näidatud video- või väljaprinditud pildist.

  Vaata tooteid meie e-poes 

 • Mobiilne läbipääsulahendus
  Mobiilne läbipääsulahendus

  Mobiilsetes läbipääsusüsteemides tagatakse läbipääs nutitelefoni abil. Läbipääsuterminal toetab mobiilset autentimist ning NFC ja BLE tehnoloogial põhinevaid mobiilseid kaarte. On palju tõenäolisem, et inimene unustab või kaotab oma kaardi või seadme kui telefoni, mis on enamikel inimestel enamasti käeulatuses. Mobiilirakendust saab värskendada automaatselt ja sageli, mis tagab, et kõik töötajad kasutavad kõige uuemat versiooni.

  Vaata tooteid meie e-poes 

 • Tööajaarvestus
  Tööajaarvestus

  Kasutades läbipääsu- ja tööajaarvestussüsteemi, on tööandjal igal ajahetkel võimalik end ükskõik millises internetiühendusega punktis sisse logida ja saada ülevaade, mis tema ettevõttes toimub - kui palju on inimesi tööl, kui palju on kuskil ära, kes kui palju töötunde on teinud jne. Terminalist saadav informatsioon ühildub ka Eestis enimkasutatavate palgaarvestustarkvaradega. Seega on palgaarvestuseks vajalik info (töötunnid, ületunnid, haiguspäevad jm) raamatupidamisele automaatselt ja lihtsalt kättesaadav

Vaata meie referentse

Biomeetriline läbipääsusüsteem MTTC Eesti hoolduskeskuses

MTTC Eesti OÜ on 2002. aastal tegevust alustanud ettevõtte, mis tegeleb mobiiltelefonide hoolduse ja remondiga Balti riikides ning Põhja-Euroopas.

Vaata lähemalt
Valve- ja läbipääsusüsteemid uues Karl Storz tootmishoones

Karl Storz on Euroopa suurim kõrgtehnoloogilise kirurgiainstrumentaariumi tootja, peakorteriga Saksamaal. Juba 1994.

Vaata lähemalt
Näotuvastusega tööajaarvestussüsteem Eesti Kohtuekspertiisi Instituudis

Eesti Kohtuekspertiisi Instituut on Justiitsministeeriumi hallatav riigiasutus, mille ülesanne on kohtuekspertiiside ja -uuringute tegemine ning ekspertiisitegevust toetav teadus- ja arendustegevus

Vaata lähemalt
Intelligentne läbipääsusüsteem ABB tehases

ABB on juhtiv energeetika- ja automaatikavaldkonnas tegutsev rahvusvaheline ettevõte, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid. 2014.

Vaata lähemalt
Läbipääsu- ja turvalahendused Tartu Kohtumajas

2015. a sügisel viidi Tartu Kohtumajas läbi pääsla uuendamine ning selle raames tarnis ja paigaldas Hansab uued turnikeed ning pagasiröntgeni pagasi kontrollimiseks.

Vaata lähemalt
Läbipääsulahendus Tehnilise Järelevalve Ametis

2016. a kevadel uuendati Tehnilise Järelevalve Ametis pääslat ning selleks tuli välja töötada uus lahendus. Lahendus tuli valida eritingimustest lähtuvalt (üsna kitsas ruum).

Vaata lähemalt

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.