Mainekate auhindadega pärjatud SES-imagotag VUSION hinnasildid

VUSION on maailma juhtiva elektrooniliste hinnasiltide tootja SES-imagotag uusim toode, mis on lühikese ajaga võitnud juba kaks mainekat rahvusvahelist auhinda.

Disainiauhindade konkursil Red Dot Award pärjati VUSION hinnasilte „Industrial Equipment, Machinery and Automation at Points of Sale“ kategoorias esikohaga. Red Dot Award on kõrgelt hinnatud rahvusvaheline disainikonkurss ning kohtunike sõnul paistab VUSION tooteseeria silma oma modulaarse disainikontseptsiooniga, mis võimaldab tooteid kohandada iga kaupluse müügikeskkonnaga.

Berliinis toimunud iga-aastasel suurel tehnoloogiamessil IFA 2018 pärjati VUSION hinnasilte kuldmedaliga “IoT Application Innovation” kategoorias. „IFA - The Global Innovations Show“ kutsutakse maailma tähtsaimaks tehnoloogia näitusmessiks, mis tutvustab kõige innovaatilisemaid algatusi ja tooteid ning keskendub digitaalse elustiili toodetele. 

SES-imagotag on asutatud Prantsusmaal ning esimesed elektroonilised hinnasildid tootis ettevõtte juba 1992. aastal. SES-imagotag elektroonilisi hinnasilte kasutab 14 000 kauplust kokku 55-s riigis. Hinnasildid sobivad kasutamiseks toidukauplustes, rõivakauplustes, elektroonikakauplustes, apteekides, kosmeetikakauplustes. Lisaks hinnasiltidele on tootevalikus palju aksessuaare – kinnituselemente, riiulikinnitusi ja erivärvilisi raame. VUSION hinnasiltide kohta loe rohkem siit.

Vaata videot:

Embedded thumbnail for Mainekate auhindadega pärjatud SES-imagotag VUSION hinnasildid
Tagasi