March Networks tervisekaitse lahendus tagab ohutu töökeskkonna

Ettevõtted seisavad silmitsi ainulaadsete väljakutsetega, kuna peavad kohandama oma äritavad uutele tervishoiu- ja ohutuseeskirjadele vastavaks. Hansab AS pakub välja uue March Networks tervisekaitse lahenduse, mis põhineb paindlikul andmeanalüütilisel platvormil Searchlight. Lahendus edastab reaalajas infot ruumides viibivate inimeste arvu ja kõrgendatud kehatemperatuuri kohta ning aitab visuaalselt kontrollida uute tervisekaitse- ja ohutuspoliitikate järgimist.

Hoidke oma töötajad ja kliendid terved
March Networks Health Compliance Solution pakub videovalve lahenduses funktsioone, mis aitavad pankadel, jaemüüjatel, restoranidel, koolidel ja muudel asutustel jälgida ruumides viibivate inimeste arvu reaalajas, kiiresti tuvastada isikuid, kellel võib olla kõrgendatud kehatemperatuur ning kontrollida, kas inimesed järgivad ettenähtud puhastusprotseduure.

Ruumis viibivate inimeste arvu jälgimine
Searchlight lahendus jälgib ruumi sisenevate ja väljuvate inimeste arvu ja kuvab andmed monitoril, mobiiltelefonil või tahvelarvutil. Kasutaja konfigureeritav lahendus võimaldab otsustada, kuidas ja millal teavitusi edastatakse. Näiteks saab seada reegleid nii, et roheline tähendab, et ruumide täituvus on normi piires, kollane hoiatab, et lähenete normile, ja punane näitab, et olete normi ületanud. Sama infot on võimalik kuvada ka ruumi sissepääsu juures, et klient näeks, kas võib ruumi siseneda. 

Reaalajas hoiatused
Lahendus on seadistatav nii, et ruumi täituvuse normi lähenemisel või täielikul täitumisel tuleb selle kohta teavitus e-mailile või SMS sõnumiga telefonile. Sama platvormiga on võimalik hallata mitmeid erinevaid ruume ja asukohti ning vastavalt täitumisele kaugelt reageerida erinevate tegevustega. Searchlight lahendust saab integreerida teiste seadmetega, näiteks termokaameratega, et saada ülevaade, kui ruumi siseneb keegi lubatust kõrgema kehatemperatuuriga. Süsteemist saadud andmeid on võimalik hiljem analüüsida, et määrata kõrgendatud riskiga aktiivsemaid asukohti ning selle läbi vajadusel täiendavaid tegevusi planeerida.

Videol põhinevad tervise- ja ohutusauditid
Et veenduda, et töötajad järgivad töötervishoiu ja -ohutuse protseduure, saab videole jäädvustada iga korra, kui keegi käsi peseb. Sündmusi saab sorteerida kuupäeva, kellaaja ja asukoha järgi, et näha, kas töötajad järgivad ettenähtud juhiseid. Samuti saab video vahendusel jälgida, et kohustuslikud näomaskid on kasutusel ning et pindu puhastatakse regulaarselt.

March Networks Searchlight lahenduse funktsionaalsus: 

  • Kõikide sisenevate ja väljuvate klientide loendus.
  • Keskne mitmete objektide või ruumide täituvuse jälgimine koos videovalvega.
  • Ruumis viibivate inimeste arvu kuvamine infoekraanile, mobiiltelefonile, tahvelarvutile või nutikate valgussüsteemidega. 
  • Reaalajas e-posti ja SMS teavitused ruumide täitusvuspiiri lähenemisel.
  • Kõrge riskiga asukohtade kindlakstegemine. 
  • Searchlighti turva- ja operatsiooniauditi funktsioonid võimaldavad jäädvustada tervisekaitse- ja ohutusprotseduuridest automaatselt video.
  • Kätepesujaamade ülevaade koos registreeritud sündmuste ja videoga.  
  • Integratsioon POS lahendusega.

March Networks innovaatiline Searchlight lahendus võimaldab tagada töötajatele ja klientidele ohutu keskkonna järgides etteantud tervishoiu nõudeid. Koos POS (point of sale) seadmete ja süsteemide integratsiooniga tagab Searchlight lahendus ka ülevaate tehtud tehingutest koos videoga ning võimaldab filtreerida näiteks allahindlusega tehinguid, tagasitulnud makseid ja olukordi, kui kassa oli teenindajata ning kliendid ootasid teenindamist.

Vaata videot:

Tagasi