Miks kasutada pollareid?

Pollarite eesmärk on suunata liiklust kaitstes jalakäijaid sõidukite eest või hooneid sõidukite sissetungi eest. Need on lihtsad, kuid tugevad tõkked, mis võivad olla nii fikseeritud, eemaldatavad kui teleskoopilised. Erinevad viimistlusvariandid (nii materjali kui värvi osas) võimaldavad pollaritel paremini sobituda ümbritsevasse keskkonda.

Kohtadesse, kus läbisõit peab olema pidevalt suletud, on võimalik paigaldada statsionaarsed pollarid. Automaatsed pollarid töötavad turvaliselt sissesõiduteedel või hoonete sissepääsude ees, tagades turvalise ja vähest hooldust nõudva ligipääsukontrolli. Neid saab juhtida juhtpuldi, mobiiltelefoni, läbipääsukaardi vm juurdepääsu kontrolli seadmete abil. Sissepääsude juurde, mida väga harva kasutatakse, on näiteks eriti tähtsate isikute vastuvõtu puhul võimalik paigaldada eemaldatavad pollarid.

Pollarid on jalakäijatele äärmiselt turvalised ning tagavad ka jalgratturitele läbipääsu, ent moodustavad väga vajaliku ja tugeva kaitse sõidukite eest. Kõrgeima turvatasemega pollarid suudavad peatada suurel kiirusel liikuvaid autosid ja veokeid, et säilitada turvaline perimeeter. Väga suure jalakäijate liiklusega alades on pollarid parim viis tagada ohutus koos jalakäijate läbipääsemisega, mistõttu kasutatakse neid laialdaselt lennujaamades, staadionitel, ärihoonete ümber jm.

Hansabi partner ATG Access on 25-aastase kogemusega maailma juhtiv pollarite tootja. Nende pikast tootenimekirjast võib leida nii sertifitseeritud ja väga kõrge turvatasemega pollareid kui ka lihtsamaid pollareid kodukasutajale, mille vahele jääb veel palju erinevaid lahendusi. Pakume madala vundamendiga pollareid, ülikitsaid pollareid, teleskoopilisi pollareid, kiirreageerimisega automaatseid pollareid, ilma vooluallikata töötavaid pollareid, tulukestega pollareid jne, samuti on võimalik süsteeme valmistada eritellimusel.

Valiku Hansabi poolt pakutavaid pollareid leiate siit: http://www.hansab.ee/et/pollarid-ja-teetokised

Tagasi