Mobotix NurseAssist: nutikas lahendus patsientide turvalisuse ja tõhusama hoolduse tagamiseks

Patsientide turvalisus ning mugavus on tervishoiuvaldkonnas ülimalt tähtis. Haiglates ja teistes tervishoiuasutustes on vahel kriitiliselt oluline, et õed ja arstid jõuaksid võimalikult kiiresti abivajajateni. Kui aga patsiente on palju ja töötajad on ülekoormatud, siis võib see olla paras väljakutse. Üks uuenduslik lahendus, mis süstematiseerib arstide ning õdede tööd, on Mobotix NurseAssist. See on loodud spetsiaalselt haiglates ja hooldekodudes kasutamiseks, et tõhustada arstide ja õdede tööd ning vähendada töökoormust.
 
Mobotix NurseAssist on nutikas lahendus, mis kasutab kõrgtehnoloogilist analüütikat, et pakkuda reaalajas jälgimist ja teavitusi. Sensor paigutatakse ruumi lakke ning selle vaatevälja jääb kõik ruumis toimuv. Kui süsteem tuvastab ebahariliku tegevuse (näiteks kukkumine), siis saadab see töötajatele häiresignaali, millele saavad töötajad kohe reageerida. Selle süsteemi peamine eesmärk on pakkuda patsientidele turvalisust ja teha arstide ning õdede töö tõhusamaks.

Peamised omadused

1. Intelligentne tehnoloogia
Mobotix NurseAssist kasutab kõrgresolutsiooniga sensorit, mis on varustatud intelligentse analüütikaga. See tehnoloogia võimaldab tuvastada potentsiaalseid ohte nagu kukkumised, äkilised liikumised või muud ebatavalised tegevused. Iga patsiendi puhul on võimalik süsteemi märkida konkreetsed tegevused, mida võib tema puhul pidada ebatavalisteks või ohumärkideks.
 
2. Reaalajas teavitamine

Kui süsteem tuvastab ebatavalise või ohtliku olukorra, saadetakse reaalajas teated hooldajatele või meditsiinitöötajatele, võimaldades neil kiiresti ja efektiivselt reageerida. See võib oluliselt vähendada aega, mis kulub kriitilistes olukordades abi osutamiseks. Teavitussüsteemi saab ühendada nii telefoni kui ka arvutiga. 
 
3. Integratsioon meditsiiniliste süsteemidega

Mobotix NurseAssisti saab integreerida haigla või hooldekodu olemasoleva IT-süsteemiga, näiteks õekutsesüsteemiga. See võimaldab pakkuda terviklikku hoolekandelahendust ja sujuvat töövoogu ning annab võimaluse meditsiinitöötajatel pääseda juurde olulisele teabele ja koordineerida hoolekannet paremini.
 
4. Turvalisus ja privaatsus

Süsteem on loodud järgima rangelt GDPRist tulenevaid andmekaitse- ja privaatsusnõudeid, tagades patsientide ja hooldajate andmete turvalisuse. Kõik andmed krüpteeritakse ja ligipääs neile on rangelt kontrollitud.

5. Ööpäevaringne toetus 
Mobotix NurseAssist töötab ööpäevaringselt, pakkudes pidevat jälgimist ja tuge. See on eriti oluline öisel ajal, kui personali on vähem.

Kui soovite lahenduse kohta rohkem infot või demo, siis võtke palun meiega ühendust:

Silver Pauk
Hansab AS turvalahenduste valdkonnajuht
silver.pauk@hansab.ee
Telefon: +372 521 0919

Tagasi