Vabad töökohad: Multimeedialahenduste tootejuht

Otsime MULTIMEEDIALAHENDUSTE TOOTEJUHTI

Multimeedialahenduste hulka kuuluvad näiteks digitaalsed ekraanid ja videoseinad, interaktiivsed tahvlid, majajuhid, ekraanide sisuhaldussüsteemid, konverentsi- ja esitlustehnika, erilahendused.

Siit näed lähemalt, milliseid põnevaid projekte oleme teostanud: 
https://www.hansab.ee/et/multimeedia-valdkonna-referentsid.

SINU PEAMINE ROLL on multimeedialahenduste tooteportfelli haldamine, rahvusvaheliste tarnijatega suhete loomine ja arendamine, ostutingimuste läbirääkimine ja müügimeeskonna toetamine tootepõhise know-how’ga. Organiseerid valdkonna koolitused ja toetavad materjalid, teed koostööd turundusega ja osaled vajadusel koostöös müügiga kliendikohtumistel.

SEE TÖÖ SOBIB SULLE, kui Sul on eelnev edukas B2B müügi- ja/või tootejuhtimise kogemus. Eelise annab ja kiire sisseelamise tagab multimeedialahenduste ning turu tundmine. Oled koostööle orienteeritud, hea analüüsivõimega ning suudad seada endale eesmärke ja prioriteete. Kuna ametikoht eeldab rahvusvahelist suhtlust, on oluline inglise keele valdamine.

OMALT POOLT PAKUME SULLE huvitavat ja arendavat eneseteostusvõimalust ambitsioonikas ja arengule suunatud ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda. Kuna tegemist on loodava ametikohaga, on Sul võimalus valdkonda jõudsalt edasi arendada.

Meie meeskond ootab Sind Tallinna peakontoris, Ülemiste Citys.

Lisainfo: müügi- ja turundusdirektor Rainer Saaron, tel 508 0970.

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga „tootejuht“ või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Rainer Saaron

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.