Vabad töökohad: Müügijuht

Hansabi automaatsete süsteemide hulka kuuluvad erinevad tehnoloogilised lahendused, näiteks sõidukite liiklusvoo juhtimise ja -parkimislahendused, järjekorrasüsteemid, automaatsed materjalikäsitluslahendused, erinevad pakikappide lahendused ning paljud muud tooted, mis aitavad tõsta efektiivsust ettevõtete protsessides.

Müügijuhina on sinu peamine roll automaatsete süsteemide valdkonna kliendisuhete loomine ja arendamine. Selgitad välja, mida kliendid vajavad, pakud neile sobivad lahendused ning seisad hea selle eest, et lahendused edukalt ellu viiakse.

See töö sobib sulle, kui Sul on eelnev B2B müügitöö kogemus, oled hea läbirääkija, tulemustele ja koostööle orienteeritud ning valdad eesti ja inglise keelt. Mis peamine, Sind motiveerib aktiivne kliendisuhtlus, väljakutsed ning huvi tehnoloogiavaldkonna vastu.

Omalt poolt pakume sulle huvitavat ja arendavat eneseteostusvõimalust ambitsioonikas ja arengule suunatud ettevõttes, koolitusi, kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda. 

Töökoht asub Tallinnas, Ülemiste linnakus.

Lisainfo: müügi- ja turundusdirektor Rainer Saaron, tel 508 0970.

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga “müügijuht” või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Rainer Saaron

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.