Nutikad makselahendusega külmkapid

Unikaalne RFID tehnoloogial töötav Selfly Store vending-lahendus Stora Enso´lt. Erinevalt traditsioonilistest vending-tüüpi müügiseadmetest ei ole Selfly Store lahenduse puhul piiranguid toodetele, mida müüa. Lisaks tavapärastele suupistetele ja jookidele võimaldab lahendus pakkuda ka võileibu, salateid või isegi suppe, kuna tegemist on justkui tavalise külmkapiga. 

Võta meiega ühendust
  • Kaasaegne RFID tehnoloogia
    Kaasaegne RFID tehnoloogia

    Selfy Store kontseptsioon võimaldab automatiseeritud müügilahendust, mis hõlmab nii riistvara kui tarkvara. RFID tehnoloogia abil saab iga toode endale unikaalse elektroonilise identiteedi, mille alusel on täpselt teada, millised tooted hetkel kappides on ning millised tooted klient kapist võtab. Lisaks on igale tootele võimalik määrata säilivusaeg. Nii on reaalajas võimalik jälgida kas ja kui palju on kappides tooteid aegumas. Ka klientide jaoks on ostuprotsess tänu RFID tehnoloogiale imelihtne. 

  • Mugav makselahendus
    Mugav makselahendus

    Ostu sooritamiseks tuleb kaardimakseterminali sisestada pangakaart või kasutada viipemakse võimalust pangakaardiga või siis nutitelefoni või -kellaga. Seejärel broneeritakse kaardilt ettemääratud summa sarnaselt automaattankla külastusele ning uks avaneb lukust. Kliendil on võimalik valida kapist meelepärased tooted ning ukse sulgemisel arvestatakse ostusumma arvelt maha. Kogu ostuprotsessi saadavad selged juhised nii makseterminali kui kapi ekraanil. 

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.