Nutikad tänavapingid - samm targa linna suunas

Tänavapingid võivad olla palju enamat, kui vaid istumiskohad. Just sellised nutikad pingid on välja töötanud ettevõte Include, kelle Steora erinevad mudelid näitavad reklaame, laevad telefone ja tõukerattaid, valgustavad ning pakuvad internetiühendust. 

Alates 2015. aastast on juba üle 1700 Steora nutika tänavapingi kasutusele võetud enam kui 550-s linnas või omavalitsuses. Novembris 2020 tutvustas Include uusi Steora mudeleid – Classic, City ja Cyclo.

 

STEORA Classic

Kuigi esmapilgul võib tunduda, et tegu on tavalise tänavapingiga, sisaldab Classic pink palju lisafunktsioone: istmesse integreeritud vandaalikindlad päikesepaneelid, nutikas akuhaldus, nutiseadmete kiire laadimine (sh juhtmevaba laadimine), erinevad keskkonnaandurid ja LED valgustus. 

 

Steora CITY

Steora City mudelil on kõik head omadused, mis Classic mudelil, aga lisaks on pingi küljel ekraan. Ekraanidel saab kuvada infot ning näidata reklaame, mis loob ettevõtetele võimaluse teenida tulu ja tagada investeeringu tasuvus. Selline pink sobib hästi linnaväljakutele, turismiobjektide lähedusse, lennu- ja bussijaamadesse, kaubanduskeskustesse.

 

Steora CYCLO

Steora Cyclo nutipink seab tuleviku standardid mikromobiilsuse osas. Pingile on paigaldatud jalgrataste hoidikud, nutikad laadijad elektriliste jalg- ja tõukerataste laadimiseks ning lisatud veel ka õhukompressor ja tööriistakomplekt - ehk on olemas kõik, mida jalgrataste ja muude kergete sõidukite kasutajad vajavad. 

 

Vaata videot:

Rohkem infot:

Kristo Kaljuvee
Hansab AS automaatsete lahenduste valdkonnajuht
kristo.kaljuvee@hansab.ee
Telefon: +372 5918 9198

Tagasi