Paberipurustajad ja andmekandjate hävitajad

Paberipurustajad tagavad, et volitamata isikud ei saaks juurdepääsu teie vanadele dokumentidele. Purustatud paber võtab oluliselt vähem ruumi kui kokku kägardatud paber. Purustajad jagatakse tootlikkuse ja võimekuse alusel klassidesse, mille järgi leiate lihtsalt oma vajadusele vastava toote. 

Võta meiega ühendust
 • Kontori paberipurustajad
  Kontori paberipurustajad

  Pakume paberipurustajaid, mis on mõeldud nii 1-2-le kasutajale kui ka keskmise võimsusega paberipurustajad, mis sobivad ühe või mitme töökohaga asutustesse, kus kasutatakse ühte purustajat osakonna peale. Lisaks saab valida erineva turvalisuseastme ja kiirusega paberipurustajate vahel.

  Vaata tooteid meie e-poes   

 • Tööstuslikud suure võimsusega paberipurustajad
  Tööstuslikud suure võimsusega paberipurustajad

  Sobivad suurte paberikoguste purustamiseks, purustades korraga isegi kuni 700 lehte. Lisaks paberile purustavad ka CD-sid, diskette, kõvakettaid, plastikkaarte, arhiveerimiseks kasutatavaid kaustu.

 • Andmekandjate hävitajad
  Andmekandjate hävitajad

  Kõrgkvaliteetsed andmekandjate hävitajad on mõeldud nii tava- kui tööstuslikuks kasutamiseks. Valikus on erinevaks otstarbeks mõeldud purustajad, nii CD/DVD, kõvaketaste, mälupulkade kui muude andmekandjate purustamiseks. Lisaks on degausserid kõvaketastelt info kustutamiseks ning grinderid CD/DVD plaatidelt info maha kraapimiseks.

Kasulikud lingid

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.