Vabad töökohad: Paigaldustehnik

Otsime oma meeskonda PAIGALDUSTEHNIKUID

Sinu igapäevane töö on tegeleda Hansabi erinevate automaatsete süsteemide paigaldusprojektidega nagu parkimise- ja liiklusjuhtimise ning sõidukite infrastruktuuri lahendused, kliendivoo juhtimise süsteemid, materjalikäsitluse lahendused jms.

See töö sobib Sulle, kui Sul on hea tehniline taip ja huvi tehnoloogiliste lahenduste vastu. Oled oma töös kohusetundlik ja koostööle suunatud. Kasuks tuleb tehniline haridus nt elektroonika, elektritööde, mehaanika vms erialal ja/või varasem kokkupuude nõrkvoolusüsteemidega. Tööks on vajalik autojuhilubade olemasolu, sest töö eeldab liikumist erinevatel objektidel.

Omalt poolt pakume Sulle tööks vajalikku väljaõpet, sõbralikku ja toetavat meeskonda, kindlust andvat põhipalka, tulemustest sõltuvat lisatasu ja erinevaid tööandja soodustusi. Lubame, et igav ei hakka ning saad oma oskusi arendada osaledes mitmekülgsete projektide elluviimisel.

Tegemist on täistööajaga E-R. 

Lisainfo: müügi- ja turundusdirektor Rainer Saaron, tel 508 0970.

Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga „paigaldustehnik“ või või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Rainer Saaron

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.