Parklate kohanäidusüsteemid

Parklate kohanäidusüsteemide eesmärgiks on muuta autojuhtidele vabade parkimiskohtade leidmine võimalikult mugavaks, samal ajal andes parkla halduritele täpset statistikat parkimiskohtade kasutuse kohta. Vabade parkimiskohtade indikaatoritele saab lisada juhendavad LED tablood, mis näitavad informatsiooni erinevates parkimistsoonides või korrustel olevate vabade parkimiskohtade arvu kohta. Kiire parkimiskoha leidmine muudab kogu keskkonna turvalisemaks ja vähem saastavamaks.

Võta meiega ühendust
 • Anduripõhised parkimise kohanäidusüsteemid
  Anduripõhised parkimise kohanäidusüsteemid

  Kõige levinum on ultrahelianduritega vabade parkimiskohtade süsteem, mille puhul andur ja indikaator (roheline/punane/sinine tuluke) paigaldatakse parkimiskoha kohale lakke või kaablirennile. Andur kontrollib, kas parkimiskoht on vaba või hõivatud ning indikaator kuvab vastavat värvi. Indikaator on kõrge heledusega LED koos reflektoriga, mida on hästi näha ka pikemalt distantsilt.

 • Kaamerapõhised parkimise kohanäidusüsteemid
  Kaamerapõhised parkimise kohanäidusüsteemid

  Selle lahenduse puhul kontrollib vabade parkimiskohtade olemasolu kaamera, millesse on integreeritud indikaator. Kaamera paigaldatakse sõiduradade keskele ning see jälgib korraga kolme parkimiskohta paremal ja kolme vasakul. Kaamerad edastavad info indikaatorile, mis kuvab juhtidele rohelist tuld juhul, kui vähemalt üks parkimiskoht on vaba ning punast tuld, kui kõik kohad on hõivatud. Süsteem jälgib ja edastab haldussüsteemi ka sõidukite numbrimärgid, samuti on lahendust võimalik ühendada videovalvesüsteemiga.

 • Väliparklate kohanäidusüsteemid
  Väliparklate kohanäidusüsteemid

  Väliparklates kasutatakse vabade parkimiskohtade tuvastamiseks samuti kaameraid. Siin võib kasutada ka juba olemasolevaid videovalvekaameraid ning videohaldussüsteemi integreeritakse vastav tarkvara, mis edastab vabade parkimiskohtade arvud LED ekraanidele. LED ekraanid paigaldatakse tavaliselt parkimisridade otstesse. Erinevalt sisekaamerast, mis katab kuus parkimiskohta, on väliskaameratel palju suurem võimsus, need suudavad jälgida ja edastada info kuni 50 parkimiskoha kohta.

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.