Vabad töökohad: Personalijuht

Otsime PERSONALIJUHTI 

SINU PEAMINE ROLL on juhtida kõiki personalivaldkonna võtmevaldkondi ning olla meie juhtidele strateegiliseks koostööpartneriks nii kohalikul kui rahvusvahelisel grupi tasandil. Oma valdkonna eestvedajana on sul võimalus luua organisatsioonikultuuri ja kujundada töötajakogemust.

SEE TÖÖ SOBIB SULLE, kui antud valdkond on sulle südamelähedane ja sul on soov erinevates teemades kaasa lüüa. Sa omad teadmisi kaasaegsetest personalijuhtimise suundadest ning sul on sarnasel ametikohal töötamise kogemus ning seda toetav kõrgharidus. Tööks on vajalik väga hea eesti ja inglise keel. 

OMALT POOLT PAKUME SULLE kaasaegseid töötingimusi, et saaksid end tööl hästi tunda. Ühiseid ettevõtmisi, et oleks mõnusaid koosviibimisi kolleegidega. Töötajasõbralikku kultuuri, kus hinnas on avatud ja toetav suhtlus. Innovatiivset lähenemist ja rahvusvahelisust, et töö oleks vaheldusrikas ja huvitav. Head motivatsioonisüsteemi, mis pakub kindlust ja arengut.

Meie meeskond ootab Sind Tallinna peakontoris, Ülemiste Citys.
Lisainfo: värbamiskonsultant Berit Pahapill 5681 3314.

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Kandideerimiseks saada oma CV aadressile berit@mpartner.ee märksõnaga “Personalijuht”.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.