Piiriületusõiguse kontroll ja automatiseerimine

Loome turvalise ja sujuva teekonna riigipiiri ületamisel. Lahenduste automatiseeritus annab ühelt poolt reisijale märkamatu piiriületusvõimaluse, teiselt poolt tagab sujuva reisijate voo, sadamate, lennujaama, või maismaa piiriületuse aladel. Isiku tuvastus ja vajalike dokumentide kontroll toimub kiirelt ja täielikult automaatselt, enamikel juhtudel ei ole piirivalvuri sekkumine vajalik.

Võta meiega ühendust
 • Sõidukite kontroll ja liiklusvoo juhtimine
  Sõidukite kontroll ja liiklusvoo juhtimine

  Töötame välja täieliku lahenduse piiriületuse ootealadele. See on täielikult automatiseeritud piiriületusala, koos sõidukite mõõtmise ja  klassifitseerimise, kahjude kontrolli, järjekorra suunamise ja lubade väljastamisega. Sõidukite klassifitseerimine annab võimaluse siduda lahendus ka tolliteenustega. Teekasutustasude arvestuse, andmete kogumise ja haldamise ning vajadusel edastamisega ametiasutustele. Kui piiri ületaval sõidukil ja isikul on kõik ületamiseks vajalikud eeldused täidetud, on võimalik tuvastusala läbida peatumata. Lahenduses on kasutusel erinevad kaamera- ja lasersensorite lahendused, liikumise ajal sõiduki kaalumine, suunavad tablood, foorid ja tõkkepuud ning vajadusel turvalisemad teetõkised.

 • Isikute tuvastuse lahendused
  Isikute tuvastuse lahendused

  Sõrmejälje- ja peopesa skännerid võimaldavad kiiret ja täpset isikute tuvastust. Seadmega saab skaneerida korraga ühe või mitme sõrmejälje või peopesa. Tehnoloogiat kasutatakse eelkõige politsei-, kohtuekspertiisi- ja korrakaitseasutustes ning süsteem vahetab välja ebamugava tindi-paberi süsteemi. Seade pakub kiiret pilditöötlust ning väga selget pildi kvaliteeti.

 • Dokumentide kontrolli lahendused
  Dokumentide kontrolli lahendused

  Kiire ja täpne passi- ja muude dokumentide andmete töötlemine on võtmetähtsusega dokumendikontrolli tõrgeteta toimimiseks. Dokumendiskänner võimaldab isikudokumendi automaatset lugemist ja kontrollimist ning andmete töötlust. Dokumendi lugemiseks tuleb see vaid asetada skännerile. Seade töötleb optilisi ja graafilisi andmeid, vöötkoode ning magnetribasid.

 • Automatiseeritud piirikontrolli väravad
  Automatiseeritud piirikontrolli väravad

  Tänu automaatsetele väravatele paraneb lennujaamades ja sadamates piiriületuse läbilaskevõime ja lüheneb ooteaeg. Piirikontrolli väravad põhinevad biomeetrial ja muudavad piiriületuse iseteeninduslikuks. Süsteem kontrollib masinloetavat isikut tõendavat dokumenti, tuvastab isiku visuaalselt ja biomeetriliste andmete põhjal ning võrdleb infot andmebaasidega.

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.