Vabad töökohad: Projekteerija-eelarvestaja

Otsime oma meeskonda PROJEKTEERIJA-EELARVESTAJAT

Sinu igapäevane töö on projektide hinnakalkulatsioonide, pakkumusdokumentatsiooni ja eelarvete koostamine. Tööülesannete hulka kuuluvad objektide planeerimine ja jooniste koostamine, tehniliste alternatiivide leidmine ja riskide hindamine, objektide ülevaatus ning läbirääkimiste pidamine klientide, tarnijate ja koostööpartneritega ning projektide dokumentatsiooni haldamine. 

See töö sobib Sulle, kui oled täpne ja kohusetundlik ning Sulle meeldib töö numbrite ja joonistega. Kasuks tuleb eelnev töökogemus projekteerija ja/või eelarvestajana ning turvasüsteemide projekteerija tase 6 kutsetunnistuse olemasolu, omad või oled omandamas tehnilist kõrg- või kutseharidust. Tööks on vajalik heal tasemel arvutioskus (Autocad, Excel) ning heal tasemel inglise keele oskus.

Omalt poolt pakume Sulle tööks vajalikku väljaõpet, sõbralikku ja toetavat meeskonda, kindlust andvat põhipalka, tulemustest sõltuvat lisatasu ja erinevaid tööandja soodustusi. 

Tegemist on täistööajaga ning tööle ootame Sind esimesel võimalusel.

Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga „projekteerija“ või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Rainer Saaron

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.