Reval Takeaway nutikas makselahendusega külmkapp

2021. aasta kevadel alustasid Hansab AS ja Reval Gourmet OÜ koostööd, millega toodi Eesti turule unikaalne RFID tehnoloogial töötav Selfly Store vending-lahendus Stora Enso´lt. Erinevalt traditsioonilistest vending-tüüpi müügiseadmetest ei ole Selfly Store lahenduse puhul piiranguid toodetele, mida müüa. Lisaks tavapärastele suupistetele ja jookidele võimaldab lahendus pakkuda ka võileibu, salateid või isegi suppe, kuna tegemist on justkui tavalise külmkapiga. 

“See viiski koostööni Reval Gourmet OÜ-ga, kelle eesmärgiks on Reval Takeaway kaubamärgi alt pakkuda kvaliteetset toitu nii avalikes ruumides kui kontorihoonetes,” sõnab Hansabi kaubanduslahenduste valdkonnajuht Ott Viirmann. “RFID on tehnoloogia, mille arengul oleme pingsalt silma peal hoidnud ja mille laialdasemat kasutuselevõttu ka kaubandusvaldkonnas võib ennustada seoses protsesside automatiseerimise ja digitaliseerimise vajadusega kaupmeeste poolt,” lisab Viirmann. 

Kaasaegne RFID tehnoloogia
Selfy Store kontseptsioon võimaldab automatiseeritud müügilahendust, mis hõlmab nii riistvara kui tarkvara. RFID tehnoloogia abil saab iga toode endale unikaalse elektroonilise identiteedi, mille alusel on täpselt teada, millised tooted hetkel kappides on ning millised tooted klient kapist võtab. Lisaks on igale tootele võimalik määrata säilivusaeg. Nii on reaalajas võimalik jälgida kas ja kui palju on kappides tooteid aegumas. Ka klientide jaoks on ostuprotsess tänu RFID tehnoloogiale imelihtne. 

Mugav makselahendus
Ostu sooritamiseks tuleb kaardimakseterminali sisestada pangakaart või kasutada viipemakse võimalust pangakaardiga või siis nutitelefoni või -kellaga. Seejärel broneeritakse kaardilt ettemääratud summa sarnaselt automaattankla külastusele ning uks avaneb lukust. Kliendil on võimalik valida kapist meelepärased tooted ning ukse sulgemisel arvestatakse ostusumma arvelt maha. Kogu ostuprotsessi saadavad selged juhised nii makseterminali kui kapi ekraanil. 

Reval Café on Eesti kapitalil põhinev kohvikutekett, mis tarbijatele laiemat tutvustust ei vaja, arendades kohvikukultuuri juba üle kümne aasta. Reval Takeaway on kaubamärk, mis toob tuttava kvaliteedi kättesaadavaks kohtades, kuhu kohvikud ei ulatu. “Soovime pakkuda tervislikku ja värsket toitu mitte ainult kohvikus, vaid ka kontoris ja näiteks lennujaamas,” ütleb Reval Gourmet OÜ juhatuse liige Ivari Vokk

Hansab on Reval Gourmet tehnoloogiapartner, pakkudes lisaks seadmetele ka paigaldust ja tootetuge, olles Stora Enso ametlikud esindajad Baltikumis.

Vaata videot:

Rohkem infot:

Ott Viirmann
Hansab AS kaubanduslahenduste valdkonnajuht
ott.viirmann@hansab.ee
Telefon: +372 5667 8657

Tagasi