Robot Pepper

Pepper on teeninduskeskkonda loodud humanoidrobot, mille esimene ja ainuke eesmärk on inimesega suhtlemine. Pepper on võimeline töötama iseseisvalt ning vajadusel integreeruma kasutaja süsteemidega.

Võta meiega ühendust
 • Pepper ühendab digimaailma ja pärismaailma
  Pepper ühendab digimaailma ja pärismaailma

  Robot kasutab inimesega suhtlemiseks erinevaid andureid, mikrofone ning kaameraid. Pepper kasutab inimesest arusaamiseks kõnetuvastust ning vastamiseks kõnesüntesaatorit. Lisaks kõnele on Pepperil suhtlemiseks puutetundlik tahvelarvuti nt. presentatsioonide tegemiseks või valikute visualiseerimiseks.

 • Pepper tervitab külalisi
  Pepper tervitab külalisi

  Robotil on standardlahendusena kasutusel baasprogramm, mis sisaldab elementaarse suhtluse jaoks arendatud piiratud küsimuste ja vastustega dialoogi. Lisaks sellele on robotile võimalik lisada avalikult saadaolevaid tasuta meelelahutuslikke rakendusi (nt. mängud või õppeprogrammid). Võimalik on lisada ka Meet & Greet aplikatsioon, tänu millele Pepper tervitab külalisi, suunab ja registreerib neid.

 • Pepper aitab teha lisamüüki
  Pepper aitab teha lisamüüki

  Pepper parandab kliendikogemust ning aitab suurendada müüki. Pepperit saab kasutada klientide ligimeelitamiseks, toodete tutvustamiseks, küsimustele vastamiseks ning kauba leidmiseks.

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.