Safescan tõi turule uue põlvkonna eurodetektori 155-S G2

Valeraha kvaliteet paraneb pidevalt ja ka põhjaliku visuaalse uurimisega ei ole sageli võimalik vale küpüüri ära tunda. Raha õigsuse kontrollimiseks soovitame alati kasutada automaatseid sularahadetektoreid. 

Safescan on turule toonud uue põlvkonna eurodetektori 155-S G2, millel on võrreldes eelmiste mudelitega mitmeid kasulikke uuendusi. Peamise erinevusena väljastatakse sedel peale kontrolli vertikaalselt, mis tähendab, et seade vajab enda ümber vähem tühja ruumi. Lisaks sellele on muudetud disaini ning uus seade on kaasaegsema välimusega. Samuti on võimalik lisatarvikuna juurde osta sedelite koguja, mis on mugav kui korraga loetakse ja/või kontrollitakse rohkem sedeleid. 

Safescan 155-S G2 on Euroopa Keskpanga poolt sertifitseeritud ning tuvastab valeraha 100% kindlusega. Lisaks eurodele kontrollib ka järgmisi valuutasid: GBP, SEK, NOK, DKK ja CHF.

Vähem kui poole sekundi jooksul kontrollitakse rahatähe õigsust kuni seitsme omaduse alusel. Unikaalselt kompaktse disaini ning suure ekraaniga seade on kiire ja täpne tööriist igas müügiettevõttes. 

Safescan 155-S G2 eurodetektorit saab osta siit: https://www.hansab.ee/et/eurodetektor-safescan-155-s-g2

Rohkem infot: 

Ott Viirmann
Hansab AS kaubanduslahenduste valdkonnajuht
ott.viirmann@hansab.ee
Telefon: +372 5667 8657

Tagasi