Seifid

Väärisasjade turvaline hoiustamine tagab kindlustunde ning maandab riske. Pakume erineva turvalisusklassi, tulekindlusklassi ja lukustusvõimalustega seife maailma juhtivatelt tootjatelt. Lisaks pakume  soovi korral ka seifide transporti, paigaldust ja ankurdamisteenust.

Võta meiega ühendust
 • Murdvarguskindlad seifid
  Murdvarguskindlad seifid

  Hoidke oma kõige olulisemad väärisesemed varguse eest kaitstuna – murdvarguskindlad seifid on testitud ja sertifitseeritud, et need vastaksid kõige rangematele rahvusvahelistele turvastandarditele. Seifidel on ülitugevad lukumehhanismid, mis toimivad usaldusväärselt, tagades kõrge kaitsetaseme.

  Vaata tooteid meie e-poes 

 • Tulekindlad seifid
  Tulekindlad seifid

  Tulekindlad seifid tagavad teile meelerahu – tulekahju korral võite olla kindel, et seifis asuvad dokumendid on kaitstud tule eest. Tulekindel seif on vajalik oluliste dokumentide, nagu testamendid, kinnisvaraaktid, lepingud, kindlustuspoliisid jms hoiustamiseks. Digitaalsed andmekandjad, nagu CD-d, DVD-d, USB-mälupulgad on eriti tundlikud temperatuuri suhtes ja seetõttu tuleks neid hoida spetsiaalses tulekindlas andmekapis.

  Vaata tooteid meie e-poes 

 • Deposiitseifid
  Deposiitseifid

  Deposiitseifi saab raha ja dokumente lisada ilma seifi ennast avamata. Deposiitseife kasutatakse näiteks kauplustes kassaraha deponeerimiseks peale vahetuse lõppu. Seif on varustatud õngitsemisvastase seadmega, mis tagab, et deposiitava kaudu ei ole võimalik seifis olevat raha välja õngitseda.

  Vaata tooteid meie e-poes 

 • Võtme- ja väärtasjakapid
  Võtme- ja väärtasjakapid

  Elektroonilised võtme- ja väärtasjakapid võimaldavad efektiivselt hallata võtmete ja väärisasjade kasutamist ja väljastamist. Süsteem ühendab tervikuks ruumihalduse, varahalduse ja ka autopargihalduse. Kasutades automaatseid süsteeme, ei teki kunagi küsimusi, kes võttis võtme viimasena või millal võti tagastati.

  Vaata tooteid meie e-poes 

 • Varakambrid ja turvaruumid
  Varakambrid ja turvaruumid

  Varakambrid ja turvaruumid on modulaarsed ja kohandatavad ruumid, mis koosnevad varakambri uksest, seina-, lae- ja põranda paneelidest, mis on mõeldud vastu pidama ka kõige keerulisemale sissetungimiskatsele. Varakambrisse või turvatud aladesse saab ka lisada mehaanilised seifikapid või varalaekad, mis pakuvad klientidele usaldusväärset võimalust oma väärisesemeid turvaliselt hoida.

 • UUS TEENUS
  Hansabi hoiulaegaste rendi teenus
  UUS TEENUS
  Hansabi hoiulaegaste rendi teenus

  Hoiulaekad on kõige kindlam ja turvalisem koht väärtesemete hoidmiseks. Pakume võimalust rentida hoiulaekaid, kus saab hoiustada väärtpabereid, ehteid, sularaha, lepinguid ning muid olulisi dokumente ja väärtesemeid.

  Vaata lähemalt hoiulaegaste rendi teenuse kohta siit 

Vaata meie referentse

Creone elektrooniline võtmekapp Park Inn by Radisson Central Tallinn hotellis

Park Inn by Radisson Central Tallinn on hubane perehotell, mis asub küll otse Tallinna kesklinnas, ent vaikses ja rahulikus sisehoovis.

Vaata lähemalt
Täisturvalahendus Prisma Peremarketites

Prisma on Põhjamaade juurtega SOK gruppi kuuluv kaubanduskett, mis tegutseb Eestis alates 2000. aastast. Koostöö Prisma ja Hansabiga algas esimese poe rajamisega Sikupilli keskuses.

Vaata lähemalt
Nutikad deposiitseifid Terminal Oil teenindusjaamades

Terminal Oil Grupp on kütuse jae- ja hulgimüüja, mis põhineb 100% eesti kapitalil. Ketil on üle Eesti 31 teenindus- ja automaatjaama.

Vaata lähemalt
Kliendiloendus-, kaubakaitse-, videovalve-, makse jm lahendused Mustamäe Keskuses

2016. a veebruaris avas külastajatele uksed kauaoodatud Mustamäe Keskus.

Vaata lähemalt
Sissepääsupiirded, kaubakaitseväravad ja helindussüsteem Jyski kauplustes

Oktoobris 2012 läbis Ülemiste keskuses asuv Jyski kauplus uuenduskuuri, mille tulemusena ootab kliente atraktiivsem ja loogilisem kaupade väljapanek ning ka laienenud tootevalik.

Vaata lähemalt

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.