Vabad töökohad: Sisekontrolli spetsialist

Ootame oma meeskonda SISEKONTROLLI SPETSIALISTI

Sinu roll on sisekontrolli tegevuste igapäevane läbiviimine ja parendamine, nagu näiteks siseauditite planeerimine ja korraldamine, kaartide personaliseerimiskeskuse PCI ja eIDAS eelauditite läbiviimine ja välisauditites osalemine, sularahakeskuse auditeerimine, ISO kvaliteedijuhtimisega seotud auditite läbiviimine ja koordineerimine, ettevõtte protseduuridest kinnipidamise kontrollimine, erikontrollide tegemine, sisekontrolli süsteemide täiustamine, riskianalüüside koostamine jms.

Oled sobiv kandidaat, kui omad varasemat edukat kogemust sarnasest valdkonnast, sh kvaliteedijuhtimissüsteemidega töötamisel. Suudad ja tahad äriprotsessidest aru saada, haarad tervikut, kuid märkad ka detaile. Oled oma tegemistes iseseisev, koostööle ja tulemusele orienteeritud. Tööks on vajalik hea eesti keele ja inglise keele oskus.
   
Omalt poolt pakume Sulle põnevat tööd arengule suunatud tehnoloogiaettevõttes, saad teha koostööd meie teiste grupi ettevõtetega, Sind ootab ees kaasaegne töökeskkond ning sõbralik ja toetav kollektiiv.

Töökoht asub Tallinnas, Ülemiste linnakus.

Küsimuste korral võta palun ühendust personalijuhi Tiivi Maandiga, tel 53310775.

Kandideerimiseks saada palun oma CV meile cv@hansab.ee või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Tiivi Maandi

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.