Stockmanni kaubamajas võeti kasutusele uuenduslikud interaktiivsed tootesildid

Tehnoloogiaettevõte Hansab paigaldas Tallinnas asuva Stockmanni kaubamaja toiduosakonda esimesena Eestis Vivid Tech interaktiivsed tootesildid, mis kuvavad ekraanil lisaks hinnale ka toote kirjelduse ja koostise ning võimaldavad tänu intelligentsetele anduritele kliendikäitumist ja reklaampinna efektiivsust analüüsida.  

Palju enamat kui lihtsalt hinnasildid
Uuendusliku tehnoloogiaga 4-tollised Vivid Tech interaktiivsed tootesildid pakuvad vägagi atraktiivse võimaluse, millega kaupluses fookustoodetele tähelepanu püüda. Vivid Tech ekraanid võimaldavad kuvada ühel sildil nii toote hinna, kirjelduse, laoseisu, sidustooted ja palju muud kliendile huvitavat. Ekraanile on võimalik lisada ka keelevalik ning kuvada hinda erinevates valuutades, mis on praktilise väärtusega ostukohtades, kus liigub rohkem turiste.

Andmed on kaupmehe valuuta
Ekraanidesse on paigaldatud intelligentsed andurid, mille abil saab koguda infot kliendikäitumise kohta: kui palju inimesi ekraanist möödus, kui mitmed neist peatusid, kaua tooteid vaadati, milliseid lehti ekraanil vaadati jne. Kui viia omavahel kokku müüginumbrid ning ekraanidel kuvatav info, siis on võimalik sellest omakorda järeldused teha, mis müüginumbreid tõsta aitavad.

Kiire tasuvusaeg 
Interaktiivsed tootesildid loovad mitmeid võimalusi. Ühelt poolt on kaubandusettevõttel võimalik omada täit kontrolli kõikide pakutavate funktsioonide kasutamiseks, soodustamaks müügiedendust ja turundusefektiivsust. Teisalt on võimalik ekraane välja rentida kui täiendavat reklaampinda. Hankijatele on see heaks võimaluseks oma tooteid ekstra esile tuua ning seeläbi müüki suurendada. Sildid on võimalik kasutusele võtta valikulistel toodetel ning vastavalt vajadusele fookuses olevaid tooteid vahetada või kogu süsteemi laiendada.

Vaata videot:

Küsi rohkem infot kaubandusettevõtetele suunatud multimeedialahenduste kohta:

Ott Viirmann
Hansab AS kaubanduslahenduste müügijuht
ott.viirmann@hansab.ee
Telefon: +372 5667 8657

Tagasi