Tehnoloogilised trendid EuroCIS 2019 messilt

19.-21. veebruaril 2019 toimus Düsseldorfis kaubandustehnoloogia mess EuroCIS, mis ligi 500 eksponendi ja rohkem kui 13 000 külastajaga pea 100 riigist kindlustas oma positsiooni maailma ühe juhtiva kaubandusmessina.  

EuroCIS'il nähtu põhjal võib öelda, et kaubanduslahendused on pidevas arengus, mis teebki selle valdkonna äärmiselt põnevaks. Lisaks juba tuntud ja pika ajalooga ettevõtetele olid oma boksidega väljas ka mitmed start-up’id, mis tänu oma uuenduslikele lahendustele ja kiirele ning paindlikule reageerimisvõimele võivad kaupmeestele pakkuda olulist eelist uute klientide võitmisel ja suurema kasumi kindlustamisel.  

Tõusvate trendidena võib seekordselt messilt välja tuua erinevad tehnoloogilised lahendused kliendiprofiili ja -käitumise analüüsimiseks, tehisintellekti (AI), asjade interneti (IoT), sularahavoo automatiseerimise, erinevad iseteeninduslikud võimalused ja makselahendused. 

Kaupmehed mõistavad ühe enam, et kliendi soovidest arusaamine võimaldab talle pakkuda personaalsemat lähenemist ning väärtuslikumat ostukogemust, mis kokkuvõttes ongi see, miks klient korduvalt sama kaupmehe juurde tagasi pöördub. Nii võib järgmistel aastatel oodata jaekaubanduses üha rohkem selliste lahenduste kasutuselevõtmist, mis on kliendikesksed ning võimaldavad pakkuda parimat võimalikku ostukogemust.    

Järgmine EuroCIS korraldatakse Düsseldorfis maailma nr 1. kaubandusmessi EuroShop raames.
 

Anneli Laines
Hansab AS kaubanduslahenduste müügijuht
anneli.laines@hansab.ee
Telefon: +372 605 9817

Tagasi