Termokaamera tuvastab selgelt ja kiirelt kõrgenenud kehatemperatuuri

Kogu maailma ettevõtted seisavad silmitsi ainulaadsete väljakutsetega, kuna praegu on olulisem kui kunagi varem vähendada oma töötajate ja klientide terviseriske. Eestis on termokaamera lahendusi saadaval mitmeid ning oluline on veenduda, et kasutaja saaks omale sobiva ja eesmärki täitva lahenduse.

Hansab AS on testinud ja valinud turul parimad lahendused ning on valmis aitama oma kliente õige valiku tegemisel ning pakutavaid lahendusi tarnima, paigaldama ja hooldama.

Termokaamera Suprema näotuvastusterminalidele

Suprema FaceStation 2 ja FaceStation F2 on näotuvastusega nutikad läbipääsu- ja tööajaarvestussüsteemi terminalid, millele saab nüüd lisada spetsiaalse termokaamera. FaceStation tagab täielikult kontaktivaba läbipääsu ning termokaamera keelab läbipääsu inimestele, kelle kehatemperatuur on lubatust kõrgem.

Loe rohkem Suprema termokaamerate kohta siit


Workswell Medicas termokaamera

Workswell Medicas termokaamera mõõdab vaateväljas kõikide inimeste temperatuuri ning ka silma pisarpunkti. Kaamera eeliseks käsitsi kantavate temperatuuri mõõtjate ees on see, et inimeste kehatemperatuuri pole vaja ükshaaval mõõta, vaid kaamera mõõdab kehatemperatuuri liikumise pealt ning seda ka suuremas inimgrupis. Kaamera tuvastuskaugus on 80 cm kuni 12 meetrit ning täpsus ±0,3°C.

Loe rohkem Workswell Medicas termokaamera kohta siit


Dahua THC termokaamera

Dahua termokaamera mõõdab vaateväljas kõikide inimeste kehatemperatuuri ning intelligentse videoanalüütika abil otsib üles inimeste näod ka siis, kui kantakse salli, mütsi, maske või prille. Analüütika otsib veel näo pealt inimese silma pisarpunkti üles. Kui kaamera ei tuvasta vaateväljas inimese silmi, siis võtab temperatuuri mujalt näo pealt. Kaamera tuvastuskaugus on 1-3 meetrit ning täpsus ±0,3°C.

Loe rohkem Dahua DHC termokaamera kohta siit


Hikvision termokaamera

Hikvisioni termokaamera võimaldab tuvastada kõrgema kehatemperatuuriga isikuid rahvarohketes kohtades. Korraga tuvastab ca 30 erineva inimese temperatuuri. Temperatuuri mõõtmine võtab aega vaid 1 sekundi. Temperatuur mõõdetakse otsaeest või mujalt näo pealt kui inimene kannab näiteks mütsi. Kaamera tuvastuskaugus on 2,5-7 meetrit ning täpsus ±0,3°C.

Loe rohkem Hikvisioni termokaamera kohta siit


Gunnebo H-Sense lahendus

Gunnebo on töötajate ja külaliste kaitseks välja töötanud kontaktivaba turnikeede lahenduse, mis sisaldab automaatset termokaamerat, näomaski kontrollijat ja desinfitseerimisvahendi kasutamise kontrollijat. Lahenduse komponente võib kasutada kõiki korraga, või siis neid omavahel kombineerida.

Loe Gunnebo H-Sense lahenduse kohta siit


Küsi pakkumist!

Martin Melnikov
Hansab AS automaatsete lahenduste müügijuht
martin.melnikov@hansab.ee
Telefon: +372 605 9814

Tagasi