Termokaamerad

Kogu maailma ettevõtted seisavad silmitsi ainulaadsete väljakutsetega, kuna praegu on olulisem kui kunagi varem vähendada oma töötajate ja klientide terviseriske. Eestis on termokaamera lahendusi saadaval mitmeid ning oluline on veenduda, et kasutaja saaks omale sobiva ja eesmärki täitva lahenduse. 

Võta meiega ühendust
 • Termokaamera tuvastab selgelt ja kiirelt kõrgenenud kehatemperatuuri
  Termokaamera tuvastab selgelt ja kiirelt kõrgenenud kehatemperatuuri

  Kvaliteetne termokaamera ehk temperatuurikaamera tuvastab kiirelt kõrgenenud kehatemperatuuriga inimesed ka grupis liikudes. Sellised termokaamerad mõõdavad kehatemperatuuri liikumise pealt ning seda ka suuremas inimgrupis. Seega ei ole vaja igal inimesel ükshaaval temperatuuri mõõta. Termokaamera teeb mõõtmise automaatselt ning annab automaasete alarmidega teada, kui tuvastatakse inimene kõrgenenud kehatemperatuuriga.

 • Läbipääsusüsteemiga ühendatud termokaamera
  Läbipääsusüsteemiga ühendatud termokaamera

  Termokaamerat on võimalik lisada Suprema näotuvastusega nutikatele läbipääsu- ja tööajaarvestussüsteemi terminalidele. Suprema termokaamera keelab läbipääsu inimestele, kelle kehatemperatuur on lubatust kõrgem. Termokaamera mõõdab täiustatud termograafia tehnoloogia abil subjekti näo nahatemperatuuri. Näotuvastusterminal kuvab graafilises kasutajaliideses hoiatusi, kui on tuvastatud lubatust kõrgem temperatuur.

 • Turnikeedega ühendatud termokaamera
  Turnikeedega ühendatud termokaamera

  Gunnebo H-Sense lahendus on töötajate ja külaliste kaitseks välja töötanud kontaktivaba turnikeede süsteem, mis sisaldab automaatset termokaamerat, näomaski kontrollijat ja desinfitseerimisvahendi kasutamise kontrollijat. Lahenduse komponente võib kasutada kõiki korraga, või siis neid omavahel kombineerida.

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.